• استانداراسبق فارس:

نمی‌شود در استانی مانند فارس استاندار بود و اختیار نداشت

نمی‌شود در استانی مانند فارس استاندار بود و اختیار نداشت
علی دانش منفرد

راستین آنلاین:استاندار اسبق فارس با انتقاد از نگاهی که انجام هر کاری را در استان ها منوط به صدور اجازه از سوی وزیر مربوطه می‌داند گفت: نمی شود در استانی مانند فارس استاندار بود و اختیار نداشت .

علی دانش منفردکه درسومین نشست تخصصی روسای مجامع مشورتی توسعه استان های کشور درشیرازسخن می گفت ، یکی از ملزومات موفق بودن استانداران را انتخاب مشی اقتدارگرایانه در تصمیم گیری ها دانست و افزود: علی رغم تمام مشکلات موجود در کشور معتقدم که هر استانداری می‌تواند در عرصه اختیارات خود تحولی بزرگ در استان ایجاد کند.
 وی با طرح این پیشنهاد که استاندار هر استانی  با برگزاری نشست مشترک با استانداران ادوار آن استان زمینه کسب تجارب گرانبهایی را فراهم سازد گفت: استان فارس بادراختیارداشتن  ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل خود می‌تواند در امر توسعه شتابی بیش از پیش بگیرد.
استاندار دهه ۶۰ استان فارس از رنج خود به خاطر نبود شور ، نشاط و امید در جامعه گفت و افزود: چرا شور، نشاط تکاپو و پویایی دوران انتخابات اکنون به بی قراری تبدیل شده است ؟
دانش منفرد از محدود بودن ارتباط دولت با حامیان خود انتقاد کرد و گفت: باید یکی  از خروجی‌های اینگونه نشست‌ها ایجادهمدلی ،وفاق و کار کارشناسی برای باز کردن گره های موجود در کشور باشد.
 وی  با تأکید بر لزوم استفاده از خرد جمعی افزود: اینکه هر کسی فکر کند به تنهایی می‌تواند مشکلات کشور را حل کند سخت در اشتباه است.
1578 کلیک ها  یکشنبه, 22 مهر 1397 07:07
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا