محاکمه هدایتی فرصتی برای مبارزه با فساد اقتصادی

 حسین هدایتی دولابی  معروف به عابر بانک پرسپولیس به همراه  ده متهم دیگر اخلال در نظام اقتصادی در اولین جلسه دادگاه به اتهام  تبانی با مدیران بانک سرمایه و خروج ۵۸۶میلیارد  ازاین  بانک و سایر موارد  درحال محاکمه است .

 اینکه  هدایتی چگونه دراین  مدت به این میزان ثروت واموال و  امکانات  دست یافته موضوعی است که باید دقیقا بررسی و به اطلاع مردم رسانده شود .

اما  از آن مهمتر  شفافیت و روشنگری درباره جز به جز این فساد بزرگ اقتصادی و  رانت خواریها و سو استفاده های مالی و اداری  و کلیه افراد از دانه درشت ها تا کارچاق کن ها وپادوهای مرتبط با این پرونده  است . 

این حق  طبیعی و قانونی مردم است که خواستار رسیدگی کامل به این پرونده ها و بازگشت کلیه اموال به غارت رفته بانک سرمایه و افشای  همه زدو بندها در بخش های مختلف زمین خواری و  شرکتهای صوری وانواع حاتم بخشی ها  و مجازات تک تک عوامل اصلی  این فسادها و تخلفات باشند .

 محاکمه هدایتی و سایر متهمان باید بدون کمترین ملاحظه  ادامه یابد و ضمن روشنگری  کلیه اموال به خزانه ملت بازگردانده و طبق قانون  حق و حقوق مالباختگان و زیان دیدگان پرداخت و جبران شود .

اگر به این پرونده با دقت و جدیت رسیدگی شود و خلافکاران و اخلال گران به سزای اعمال خود برسند اقدام مهمی در زمینه مبارزه با فساد اقتصادی به حساب خواهد آمد و مردم و افکار عمومی از آن به‌عنوان یک نمونه مهم و ماندگار از آن یاد خوا هند کرد که اثرات مطلوب برای پیشگیری های بعدی خواهد داشت زیرا حضور چهره شاخص  و رسانه ای  یعنی وجود حسین هدایتی در این پرونده که رابطه ای  گسترده با  فوتبال و چهره های صاحب نام فوتبالی داشته افکار عمومی را بیش از پیش به این پرونده جلب کرده و می کند .

بنابراین وجود حسین هدایتی در این پرونده را باید به یک فرصت مهم در راستای مبارزه با فساد اقتصادی  تبدیل کرد .
297 کلیک ها  دوشنبه, 13 اسفند 1397 13:34
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا