وزیر تعاون، کارو رفاه اجتماعی پیشنهاد داد؛

وزیر تعاون، کارو رفاه اجتماعی پیشنهاد داد؛
وزیر کار تعاون و رفاه
  • وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیشنهاد داده دریافتی مدیران بانکی از سقف ۲۰ میلیون تومان بیشتر نباشد.
دریافتی مدیران بانک ها از 20 میلیون تومان بیشتر نشود

پس از انتشار گزارش دریافت حقوق نجومی محمدعلی سهمانی مدیرعامل جدید بانک رفاه کارگران، علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که این مدیرعامل را در راس بزرگترین سازمان پولی زیرمجموعه وزارت تعاون منصوب کرده گفته است باید کل دریافتی مدیران بانکی تا سقف ۲۰ میلیون تومان باشد.

ربیعی که جدیدا با حکم معاون اول رئیس جمهور عضو شورای حقوق و دستمزد شده و قرار است در جلسه آینده برای حقوق و دریافتی وزرا تصمیم‌گیری کند، توضیح داده: پیشنهاد کل دریافتی در جلسه شورای حقوق و دستمزد برای بانک‌ها،‌ شرکت‌ها و بیمه‌های بزرگ حداکثر زیر ۲۰ میلیون تومان است.

او در جلسه هیات نمایندگان اتاق ایران در مورد تعیین حقوق و دستمزد مقامات عالی رتبه گفت: در جلسه شورای حقوق و  دستمزد برای مدیران عامل بانک‌ها،‌شرکت‌ها و بیمه‌های بزرگ حداکثر حقوق و دریافتی زیر ۲۰ میلیون تومان پیشنهاد شده است، در مورد پزشکان یا مدیر مناطق نفت‌خیز و یا بنگاه‌هایی مثل فولاد مبارکه باید تصمیم‌گیری شود چرا که با توجه به شرایط مدیران عامل چنین بخش‌هایی حق دارند که حقوق و دریافتی بیشتری بگیرند.

ربیعی در بخش دیگری از سخنانش گفته: یکی از تصمیمات مهمی که اتخاذ شده این است که تصمیم‌گیری درمورد هر سازمان دیگر به خودش واگذار نمی‌شود.

سرویس اقتصادی راستین آنلاین

362 کلیک ها  یکشنبه, 27 تیر 1395 19:06
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا