• سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شیراز:

توسعه روستایی و رفع مشکلات

راستین آنلاین : در راستای بررسی و رفع مشکلات و مسائل اهالی، کمیته توسعه روستایی شهرستان به ریاست حقیقی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شیراز تشکیل جلسه داد.

 
  حقیقی ضمن تاکید بر ضرورت ساماندهی مشکلات اهالی روستا های سیاخ دارنگون و دراک در خصوص مهمترین تصمیمات اتخاذ شده در این نشست گفت: از آنجایی که مراحل حفر چاه آب روستای حسین آباد به اتمام رسیده موضوع تامین اعتبار جهت آبرسانی به سایر روستاهای دهستان سیاخ دارنگون در دستور کار جلسات بعد کمیته توسعه روستایی قرار گرفت.
 
او با اشاره به اینکه در حال حاضر آب شرب برخی از روستاهای دهستان سیاخ دارنگون از طریق چاه های کشاورزی تامین می شود، از شرکت توزیع نیروی برق شهرستان خواست نسبت به جلوگیری از قطع برق و خاموشی برق چاه های مذکور توجه ویژه داشته باشد.
 
 همچنین سرپرست معاونت امور عمرانی فرمانداری شیراز در ادامه ضمن تاکید بر ضرورت حمایت از کشاورزان منطقه، از تهیه و توزیع کود شیمیایی تعاونی در بین کشاورزان توسط جهاد کشاورزی خبر داد.
 
 عبدالرسول حقیقی به اسکان عشایر در جوار روستای جدول نو در دهستان دراک و افزایش سرانه جمعیت روستا اشاره و افزود فرمانداری شیراز تغییر وضعیت روستا از تعیین محدوده به طرح هادی را به بنیاد مسکن ارجاع خواهد داد.
 
 او همچنین از رفع مشکلات راه و گاز روستای جدول نو و مناطق عشایرنشین همجوار آن توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان و شرکت بهره برداری گاز استان خبر داد و تاکید کرد: فرمانداری شیراز بر فرایند اجرای تمام مصوبات کمیته روستایی تا تحقق نهایی نظارت خواهد داشت.
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
1042 کلیک ها  آخرین ویرایش در دوشنبه, 26 خرداد 1399 17:05
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا