تقدیر فرماندار شیراز از عملکرد قوی روابط عمومی ها

تقدیر فرماندار شیراز از عملکرد قوی روابط عمومی ها
   
تقدیر فرماندار شیراز از عملکرد قوی روابط عمومی ها |||| ||||

راستین آنلاین :فرماندار شیراز بر لزوم ارتقای جایگاه روابط عمومی ها در عرصه اطلاع رسانی و افزایش سواد رسانه ای تأکید کرد.

محمد رضا امیری در جمع اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شیراز ضمن تبریک روز و هفته روابط عمومی، گفت : توجه به ارتقاء جایگاه روابط عمومی‌ها، توجه به اطلاع‌رسانی و افزایش سواد رسانه‌ای جامعه از موضوع‌هایی است که همواره باید در عرصه اطلاع‌رسانی به آن توجه شود.
 
در این نشست که با حضور جمعی از روابط عمومی های دستگاه های اجرایی که در ایام شیوع بیماری کرونا بیشترین تلاش و از خودگذشتگی را داشته اند، تقدیر به عمل آمد. 
 
او با بیان اینکه وجود روابط عمومی متخصص و متعهد یکی از ضرورت‌های مهم در نهادهای مختلف دولتی و خصوصی است، افزود: روابط عمومی‌ها نقش اثرگذار و سازنده در رشد و تعالی سازمان‌ها دارند.
 
فرماندار شیراز با اشاره به لزوم معرفی دستاوردها و خدمات دولت توسط روابط عمومی ها، اضافه کرد : مدیران روابط عمومی با برقراری ارتباط با جامعه هدف، حلقه مهم ارتباطی مردم و مسئولان، مشاوران امین مدیران دستگاه های اجرایی به شمار می روند.
 
امیری تصریح کرد: اهمیت و نقش انکارناپذیر حوزه روابط عمومی بر هیچ کس پوشیده نیست، به گونه‌ای که در سازمان‌ها و مجموعه‌های اداری موفق اهتمام جدی بر تقویت روابط عمومی‌ها وجود دارد.
 
او همچنین نقش روابط عمومی ها در بحران کرونا را بسیار ارزنده و مطلوب عنوان کرد و افزود: در این شرایط مدیران روابط عمومی با اطلاع رسانی دقیق و به موقع توانستند به خوبی عمل کرده و مانع از بروز شایعات در خصوص این بیماری شوند.
 
امیری همچنین از زحمات کادر بهداشت و درمان و اعضای ستاد مقابله با کرونا در سطح استان و کلانهشر شیراز، به ویژه تعامل و همراهی مجموعه اتاق اصناف در مقابله با این بیماری قدردانی کرد.
 
او خواستار از سرگیری و تقویت فعالیت شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان شیراز شد و گفت: در صورت نیاز انتخابات این شورا نیز برگزار و امور با جدیت دنبال شود.
 
فرماندار شیراز اظهار کرد : با ارسال بخشنامه‌ای به اداره‌های شهرستان، ضمن تاکید بر لزوم تامین امکانات و تجهیزات به روز مورد نیاز فعالیت روابط عمومی‌ها، بر عضویت مسئولان روابط عمومی در شورای معاونین ادارات تاکید شود.
 
امیری با اهداء لوح سپاس از اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان شیراز و فعالیت تعدادی از روابط عمومی‌های دستگاه های شهر و استان که در ایام کرونا بیشترین همکاری و تلاش را داشته اند تجلیل کرد.
 
در این مراسم با حکمی از سوی فرماندار شهرستان شیراز، فرشته حکمت به عنوان مدیر جدید روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز منصوب و معرفی شد.
 
گفتنی است، حکمت در کارنامه خود مدیریت روابط عمومی سازمان قطار شهری و مسئولیت روابط بین الملل شهرداری شیراز را به عنوان سوابق خدمتی دارد.
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
133 کلیک ها  آخرین ویرایش در چهارشنبه, 31 ارديبهشت 1399 15:26
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا