توضیح پلیس در خصوص اتشار کلیپ درگیری مامور راهور با راکب موتور سیکلت در شیراز

سرهنگ کاووس محمدی
سرهنگ کاووس محمدی  
توضیح  پلیس در خصوص اتشار کلیپ درگیری مامور راهور با راکب موتور سیکلت در شیراز سرهنگ کاووس محمدی

راستین آنلاین:معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان فارس با اشاره به كليپ منتشر شده در فضاي مجازي پيرامون ايجاد درگيري با مأمور پليس راهور شيراز توسط دو نفر از شهروندان، گفت: مأمور پليس به وظيفه قانوني خود در راستاي توقيف موتورسيكلت متخلف عمل كرده است.

سرهنگ كاووس محمدي گفت: روز پنج شنبه پنجم ارديبهشت ماه، تيم گشت پليس راهور استان در تقاطع 15 خرداد ( پارامونت) شيراز، در حال اجراي طرح برخورد با موتورسواران متخلف بوده اند.

وي ادامه داد: در همين راستا يك دستگاه موتورسيكلت كه راكب و سرنشين آن فاقد كلاه ايمني بوده اند، توسط مأموران متوقف و پس از بررسي هاي لازم به دليل عدم احرازهويت وعدم استفاده از كلاه ايمني، دستور توقيف و هدايت آن به پاركينگ داده مي شود.

معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان فارس افزود در اين لحظه مأموران با مقاومت،‌ايجاد درگيري و تعدي و تمرد سرنشين و راكب آن در محل مواجه مي شوند كه مأموران به منظور جلوگيري از فرار متهم و دفاع از خود، مجبور به استفاده از اسپري و دستگيري وي مي شوند.

سرهنگ محمدي با اشاره به انتقال موتورسيكلت به پاركينگ، تصريح كرد: در اين رابطه پرونده تشكيل و در جريان رسيدگي مي باشد.

وي با بيان اينكه مأموران پليس براي ايجاد نظم و امنيت و همچنين روانسازي ترافيك اقدام به اجراي طرح و برخورد با رانندگان خودرو و موتورسيكلت هاي متخلف در سطح شهر مي كنند، گفت: افرادي كه بخواهند با انجام چنين اقداماتي و انتشار كليپ در فضاي مجازي، اعتماد مردم را نسبت به پليس كاهش دهند، با برخورد قانوني و قاطع پليس مواجه خواهند شد.

انتهای پیام /  101
2887 کلیک ها  آخرین ویرایش در شنبه, 07 ارديبهشت 1398 22:46
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا