با شکایت شهرداری ،منتقد شهردارشیراز به دادگاه رفت

علی محمدی
علی محمدی  
با شکایت شهرداری ،منتقد شهردارشیراز به دادگاه رفت علی محمدی

راستین آنلاین:با شکایت رسمی شهرداری شیراز یک منتقد شهرداراین شهربه دادگاه احضارشد.علی محمدی که از قهرمانان اسبق رشته ورزشی کشتی است ازچندی پیش با انتقاد از شهردارشیراز دست به انتشار اسنادی در فضای مجازی زده بود که حکایت از استخدام های خارج از ضابطه در شهرداری شیرازو تصمیمات سلیقه ای اتخاذ شده توسط علیرضا پاک فطرت داشت.

این فعالی اجتماعی که معتقد است در دوران تصدی مسئولیت شهرداری توسط پاک فطرت از طریق سفرهای بی نتیجه ، برگزاری مراسم های تشریفاتی و... از بیت المال حیف و میل های زیادی شده درخصوص اولین حضورش در دادسرای ناحیه 2 شیراز گفت:پس از اعلام شکایت شهرداری شیراز و لزوم حضور در پلیس فتا و داداسرا به همراه وکیلم برای ارائه پاره ای توضیحات در مرکز پلیس فتا حاضر شدم و به سئوالات مطرح شده پاسخ گفتم.

محمدی با تاکید بر برخورد مناسب ماموران پلیس فتا افزود:پس از ارائه توضیحات درخصوص پرونده شکایت مذکور به دادسرای ناحیه 2 شیرازمراجعه و با معرفی وکیل پرونده مراحل اداری این شکایت را طی کردم.

این قهرمان اسبق رشته کشتی با بیان اینکه تمام ادعاهایش علیه شهردارشیراز مستند است افزود:درنظام مردم سالار دینی ما نباید اجازه داد فردی از اختیارات حوزه مسئولیت خود درجهت کسب منافع شخصی و یا فامیلی خود استفاده کند.

محمدی افزود:من معتقدم که حق شهر و شهروندان شیرازی در دوران شهردارکنونی مورد حیف و میل قرارگرفته و برای اثبات آن نیز تا آخر این پرونده و استیفای حقوق شهروندان ایستادگی خواهم کرد.

گفتنی است علیرضا پاک فطرت که به نظر می رسد این روزها ،با روی کارآندن شورای پنجم شهر شیراز ،روزهای پایانی مسئولیت خود را می گذراند،پیش از این نیزازاز انتشاربرخی مسائل مرتبط با شهرداری شیراز انتقادکرده و دربرخی موارد نیز اقدام به شکایت از رسانه ها کرده بود.
انتهای پیام /  101
4502 کلیک ها  آخرین ویرایش در سه شنبه, 21 خرداد 1398 18:57
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا