در این 7 شهر جهان براي سکونت به شما، پول مي دهند

 آبشارهاي نياگارا ـ آمريکا
آبشارهاي نياگارا ـ آمريکا  
در این 7 شهر جهان براي سکونت  به شما، پول مي دهند آبشارهاي نياگارا ـ آمريکا

بسياري از افراد با هدف بهبود شرايط اجتماعي و کسب درآمد بالا، در رؤياي مهاجرت هستند، ممکن است مهاجرت سخت و پرهزينه باشد، اما اين امر درباره تمام شهرهاي جهان صدق نمي کند!
 7 شهر در جهان وجود دارد که فرصتي استثنايي براي زندگي و مهاجرت فراهم مي کنند؛ اين شهرها مزاياي بسياري ارائه مي کنند؛ زيرا به شدت به ساکناني دائمي براي آباداني و عمران منطقه نياز دارند.


 ديترويت ـ ايالت ميشيگان ـ آمريکا


به آن "پاريس غرب" اطلاق مي شود؛ اما آن شهرِ خالي از سکنه، اين نام را در نيمه دوم قرن بيستم از دست داد و اينک تلاش مي کند تا بار ديگر ساکناني جذب کند تا بتواند  بار ديگر آن عظمت و شکوه گذشته را به دست آورد. از اين رو به هريک از کارکنان در بخشهاي مختلف که در صدد زندگي در اين شهر هستند، 2.500 دلار پرداخت مي کند.


آلاسکا ـ آمريکا


اين شهر ويژه دوستداران فصل زمستان و صحنه هاي دل انگيز برف ويخ است. زندگي در آلاسکا براي عاشقان زمستان بسيار جالب خواهد بود. به سبب کاهش جمعيت اين شهر، دولت به اصحاب حِرَف و کارکنان مبالغ مالي عرضه ميکند تا  براي زندگي در اين شهر تشويق شوند. با اين شرط که حداقل يکسال در آنجا زندگي کنند.
3ـ ساسکاچوان ـ کانادا
اين استان به فارغ التحصيلاني که هنوز نتوانستند شغل مناسبي پيدا کنند، در صورتي که قصد زندگي و کار به مدت 7 سال داشته باشند، 20 هزار دلار مي دهد.


 آبشارهاي نياگارا ـ آمريکا


اين پيشنهاد از بهترين پيشنهادها به شمار مي آيد،  زيرا زندگي را در زيباترين نقطه در جهان که يکي از مهمترين اماکن جذب گردشگران است، تضمين مي کند. با اين حال، دولت براي جذب افراد به اين نقطه، مبالغ مالي عرضه مي کند. آناني که به تازگي فارغ التحصيل شدند، در صورت کار کردن در کنار منطقه آبشارها به مدت دو سال، 7 هزار دلار دريافت خواهند کرد.


بونگا ـ آستورياس ـ اسپانيا


اين شهر کوچک در شمال شرق اسپانيا از قديمترين مکانها در کشور به شمار مي آيد؛ بونگا براي آنکه بتواند به منظور بهبود اقتصاد خود،  سکنه اي جوان جذب کند، 3 هزار يورو به زوجهاي جوان به منظور زندگي در آنجا پيشنهاد مي کند. همچنين در مقابل هرکودکي که متولد مي شود، 3 هزار يورو پرداخت مي کند.


اوترخت ـ هلند


هلند يکي از معروفترين کشورها در زمينه دانش علوم انساني و اجتماعي است؛ از اين رو در يک آزمايش اجتماعي تصميم گرفت تا به ساکنان يک شهر هزار دلار بپردازد تا از نحوه برخورد و واکنش آنها نسبت به اين امر مطلع شود. هلند، شهر اوترخت را براي انجام اين آزمايش انتخاب کرده است.


 کورتيس ـ نبراسکا ـ آمريکا


در اين شهر کوچک آمريکايي، ساکنان از مقام هاي محلي شکايت دارند که دست به اقدام چنداني براي شهرشان نمي زنند؛ از اين رو دولت براي حل مشکل، يک قطعه زمين را به صورت رايگان عرضه کرد تا هرآنکس که ايده اي جديد براي بهبود زيرساخت ها داشته باشد، مطرح کند.

انتهای پیام /  101
1932 کلیک ها  آخرین ویرایش در سه شنبه, 19 مرداد 1395 02:27
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا