• عضو مجمع ملی سازمان های مردم نهاد جوانان کشور :

سازمان های مردم نهاد جوانان درماجرای سیل شیراز به دور از هرگونه هیاهوی سیاسی،خالصانه نقش آفرینی کردند

سازمان های مردم نهاد جوانان درماجرای سیل شیراز به دور از هرگونه هیاهوی سیاسی،خالصانه نقش آفرینی کردند
بهرام حسن زاده

راستین آنلاین:عضو مجمع ملی سازمان های مردم نهاد جوانان کشور گفت: متاسفانه برخی افراد و گروه های سیاسی به جای همدردی با مردم و کمک به سیل زدگان به دلیل مقاصد سیاسی جریان مطبوع خویش با انتشار مطالب غیرواقع در رسانه های مغرض،خدمات دولت و نیروهای داوطلب مردم و نظامی را زیر سوال می برند و بر طبل ناامیدی و ناکارآمدی می کوبند و بر ساز آن می دمند.

بهرام حسن زاده افزود: سازمان های مردم نهاد جوانان با حضور به موقع مناطق سیل زده و به دور از هرگونه هیاهوی سیاسی،خالصانه نقش آفرینی کردند و به جرات میتوان گفت سمن های جوانان از زمان وقوع سیل تا کنون سرافراز بوده اند.

دبیر انجمن ندای آرامش فارس ادامه داد:متاسفانه برخی افراد و گروه های سیاسی به جای همدردی با مردم و کمک به سیل زدگان به دلیل مقاصد سیاسی جریان مطبوع خویش با انتشار مطالب غیرواقع در رسانه های مغرض،خدمات دولت و نیروهای داوطلب مردمی و نظامی را زیر سوال می برند و بر طبل ناامیدی و ناکارآمدی می کوبند و بر ساز آن می دمند.

 این فعال اجتماعی در پایان گفت:سازمان های مردم نهاد جوانان تا آخرین لحظه در کنار دولت و مردم آسیب دیده خواهند بود و با تمام توان و ظرفیت خود از روی اخلاص و صداقت فعالیت داوطلبانه خواهند داشت.

2059 کلیک ها  شنبه, 10 فروردين 1398 23:43
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا