جزئیات واژگونی خودروی حامل دانش آموزان

جزئیات واژگونی خودروی حامل دانش آموزان
   

راستین آنلاین:مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان فارس گفت: خودروی واژگون شده در منطقه خان زنیان شهرستان شیراز، سرویس مدرسه نبوده است.

‌حمید شعبانی افزود: براساس اطلاعات کسب شده، خودروی واژگون شده در محور خان زنیان، متعلق به اولیای یکی از دانش آموزان بوده و سرویس مدرسه نبوده است.

مدیر آموزش و پرورش منطقه ارژن نیز در گفت و گو با ایسنا ضمن تاکید براینکه خودروی واژگون شده سرویس مدرسه نبوده است، گفت: خودروی 405 متعلق به یکی از اولیای دانش آموزان بوده است.

موسی خشنود افزود: 2 دانش آموز مدرسه خدیجه کبری شهر خان زنیان از توابع شهرستان شیراز، بعد از تعطیلی مدرسه با خودروی پدر یکی از والدین، به سمت منزل در روستای دهنو عزیمت می کنند.

وی با بیان اینکه گفت: طی مسیر خودرو به دلایلی که به شکل دقیق مشخص نیست، از شانه خاکی جاده خارج و واژگون می شود.

خشنود تصریح کرد: ولی دانش آموزان که رانندگی را عهده دار بوده، با بالگرد اورژانس به شیراز منتقل شد اما از دو دانش آموز دختری که سوار خودرو بودند، یک نفر در محل حادثه تحت مداوای اولیه قرار گرفته و نفر دوم نیز به دلیل آنکه کمی سرگیجه داشته به بیمارستانی در شیراز منتقل می شود.

مدیر آموزش و پرورش منطقه ارژن شهرستان شیراز گفت: براساس اطلاعات کسب شده از همکاران ما که به همراه دانش آموز به شیراز رفته اند، فرد مصدوم حال مساعدی دارد و تا عصر امروز از بیمارستان ترخیص می‌شود.

خشنود خاطرنشان کرد که دانش آموزان یاد شده در مقطع متوسطه اول مدرسه خدیجه کبری خان زنیان به تحصیل مشغول هستند.

پیش از این مدیر مرکز اورژانس شهرستان شیراز اعلام کرده بود که یک خودروی سواری سرویس مدرسه در جاده خان زنیان این شهرستان دچار حادثه واژگونی شده و 5 نفر در این حادثه مصدوم شده اند که یکی از آنان بزرگسال بوده و با اورژانس هوایی به بیمارستان منتقل شده است.

انتهای پیام /  راستین آنلاین
588 کلیک ها  آخرین ویرایش در پنج شنبه, 05 مهر 1397 21:34
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا