سمینار خطرات فضای مجازی در شیرازبرگزار می شود

سمینار خطرات فضای مجازی در شیرازبرگزار می شود
بهاره شفیعی
  • معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: تالار حافظ فرهنگ و ارشاد استان، میزبان برگزاری سمینار آشنایی با خطرات فضای مجازی و روش‌های مدیریت آن می شود .

 بهاره شفیعی با اشاره به برگزاری سمینار فوق در شیراز، گفت: دوشنبه ٢٥ مردادماه از ساعت ١٧ الی ٢٠، تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس میزبان شهروندان شیرازی در سمینار  رایگان آموزشی «آشنایی با خطرات فضای مجازی و روش‌های مدیریت آن» خواهد بود.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، با اشاره به چالش‌هایی که در این حوزه می‌تواند منجر به آثار مخرب فرهنگی در میان افراد خانواده شود و به تبع آن جامعه را دستخوش تغییرات بنیادی کند، این رویداد را فرصت مناسبی برای خانواده‌ها بر شمرد تا خانواده ها در کنار فرزندان خود از نزدیک با مباحث مهم این حوزه آشنا و سطح آگاهی و اطلاعات خود را افزایش دهند.

وی در همین مورد افزود: بی‌شک نقش پررنگ و مؤثر امکانات و نرم‌افزارهای ارتباطی در بستر فضای مجازی و عمده فعالیت‌هایی که کاربران اینترنتی به خود اختصاص داده‌اند انکارناشدنی است، اما می‌توان با اشراف به زوایای پیدا و پنهان این حیطه، خطرات و چالش‌های بلقوه این محیط را به فرصت تبدیل کرد.

214 کلیک ها  دوشنبه, 25 مرداد 1395 13:28
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا