قائم مقام وزیر کشور:

قائم مقام وزیر کشور:
محمد حسین مقیمی
  • قائم مقام وزیر کشور گفت: آن آدمی که آمد و گفت «خس و خاشاک» او هم به مردم اهانت کرد و همان اهانت باعث شد افراد به خیابان ها بیایند.
آن آدمی که آمد و گفت «خس و خاشاک»، به مردم اهانت کرد/همان اهانت باعث شد افراد به خیابان ها بیایند

راستین آنلاین- محمد حسین مقیمی با اشاره به اعتراضات حدادعادل پس از انتخابات مجلس اظهار کرد: یک نفر در یک مصاحبه ای گفته بود که در انتخابات تخلف شده و ما از ایشان مدرک و سند خواستیم که اصلا ایشان هم پیگیر نشدند و ادامه ندادند که احتمالا سندی نداشت.

وی در مورد انتصاب ها در وزارت کشور گفت: ما در انتصاب ها از وزارت اطلاعات استعلام می گرفتیم؛ فرضاً به وزارت اطلاعات نامه می نوشتیم که می خواهیم فلان فرد را برای فلان سمت معین کنیم؛ اگر آنها تایید می کردند ما حکم را می زدیم و اگر رد می کردند، تایید نمی کردیم. ما ورودی به قضیه شاخص ها نداشتیم و شاخص های ما فقط اجرایی بودند، از جمله صداقت، پاک دستی، توانایی و تعهد به جمهوری اسلامی ایران.

قائم مقام وزیر کشور که با تسنیم گفتگو می کرد، افزود: ما کسانی را انتخاب می کردیم که وزارت اطلاعات تایید می کرد. کسانی را که به وزارت اطلاعات معرفی کردیم هیچ کدام بعد از ۲۹ خرداد ۸۸ در اعتراض ها نبوده اند. کسانی که پرونده داشتند و دستگیر شده بودند در لیست مدیران ما قرار نمی گرفتند. این را هم بدانید که آن آدمی که آمد و گفت «خس و خاشاک» او هم به مردم اهانت کرد و همان اهانت باعث شد مردم به خیابان ها بیایند. بحث آن مفصل است و نمی خواهم ورود کنم.

260 کلیک ها  سه شنبه, 27 مهر 1395 11:59
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا