نماينده مردم شيراز در مجلس شورای اسلامی :

نماينده مردم شيراز در مجلس شورای اسلامی :
بهرام پارسایی
  • نماينده مردم شيراز در مجلس گفت: اشخاصی كه منتقدانشان را بي‌تقوا و دشمن نظام خطاب می کنند چون جوابگوی عملکرد ضعیفشان نیستند خود را پشت دین و نظام پنهان می کنند.
مدیران ضعیف خود را پشت دین پنهان می کنند

بهرام پارسايي بعدازظهر شنبه 23 مرداد در جمع خبرنگاران در شيراز،گفت: من با هيچ مسئولي دشمني و عناد نداشته و ندارم، آنچه بيان كرده‌ام نقد عملكردهای ضعیف یک مدیر است، ملاك انتقاداتم هم نظرات مردمي است كه عهده‌دار وكالت آنان هستم.

وی با انتقاد از اظهار نظر یکی از مدیران که مخالفان خود را بی تقوا خوانده بود، گفت: این اشخاص كه منتقدانشان را بي‌تقوا و دشمن نظام خطاب می کنند چون جوابگوی عملکرد ضعیفشان نیستند خود را پشت دین و نظام پنهان می کنند.

نماينده مردم شيراز در مجلس شوراي اسلامي گفت: افرادی که نمی‌توانند جوابگوی وظایف و عملکردشان باشتد خود را پشت دین و مذهب و نظام پهان می کنند. 

وی در ادامه گفت: در این مسیر برخی هم توهم مدیریت دارند و تصور می‌کنند اگر نباشند زیرمجموعه شان تعطیل می‌شود، مدیران متوهم جلو گردش مديريت و حضور نخبگان در عرصه مدیریت را گرفته است.

بهرام پارسایی با بیان اینکه به دنبال شکایت طرح شده واگذاری کارخانه کاشی حافظ متوقف شده است، تاکید کرد: بر اساس اصل 44 باید تنها 80 درصد از کارخانه فوق واگذار شده باشد و به مدت 5 سال نباید هیچ گونه خللی در كميت نيروي انساني شاغل در اين كارخانه ايجاد شود. که این مهم در واگذاری این کارخانه رعایت نشده و مدتی پس از شروع روند واگذاری عذر کارگران خواسته شده است.

وی با بیان اینکه در کمسیون اصل 90 هر شکایتی که مرتبط با وظیفه ذاتی باشد رسیدگی می شود، افزود: یکهزاز و 500 پرونده باقی مانده از مجلس قبل در این کمیسیون وجود دارد که بسیاری از آنها مبنای شکایت شخصی دارد و در حیطه وظايف اين كميسيون نيست.

پارسایی گفت: دولت بايد تلاش كند با ارائه لوايح كارشناسي شده، در بخش‌هاي مختلف، زمينه رفع مشكلات اقتصادي در حوزه صنعت را مرتفع كند و اگر اين امر محقق نشد قطعا مجلس براي حل مشكلات به‌دنبال طرحي مناسب خواهد بود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم ایجاد روحیه امیدبخش در جامعه، تصریح کرد: ما با لیستی به نام امید وارد عرصه نمايندگي مردم شده‌ایم پس نمی‌توانیم ناامید باشیم.

پارسایی با بیان اینکه عده‌ای در کشور با دامن زدن به مشکلات تلاش می‌کنند ناامیدی را به بدنه جامعه تزریق کنند، افزود: در موضوع برجام عده‌اي تنها تخريب مي‌كنند غافل از اينكه با اين تخريب‌ها تيشه به ريشه‌هاي عمران و آباداني كشور خواهند زد.

وی با اشاره به اتفاقاتی که در سرمایه گذاری باغ فرزانه و ایجاد زنجیره انسانی رخ داد، گفت: نام استان فارس يك برند براي جذب سرمايه‌گذار است اما متاسفانه در استا فارس هیچ برنامه ای برای جذب سرمایه گذاری وجود ندارد.

پارسایی همچنين در خصوص اجرای مصوبه قانونی الحاق به خلیج فارس گفت: وظیفه نمایندگان مجلس نظارت بر حسن اجرای قوانین است و در موضوع الحاق استان فارس به خلیج فارس نیز نمایندگان مجلس مصوبه قانونی را پیگیری خواهند کرد.

وی در پایان با بیان اینکه در ملاقات با نوبخت دستور تامین بودجه ورزشگاه میانرود و دو طرح دیگر را گرفته، افزود: با قول مساعد  سخنگوی دولت ورزشگاه میانرود تا دهه فجر امسال افتتاح می شود. 

617 کلیک ها  شنبه, 23 مرداد 1395 22:22
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا