برگزاری اولین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید در شیراز

راستین آنلاین:اولین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید با رویکرد قطع حلقه های وابستگی به واردات با حضور جمعی از معاونین وزرا ، استاندار فارس ،  مسئولین کشوری و استانی و صنعتگران و تولیدکنندگان داخلی، چهارشنبه مورخ 13 آذرماه 1398 در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی فارس شروع به کار خواهد کرد.


مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی فارس گفت: این نمایشگاه با حضور شایسته بخش های خصوصی در زمینه های مختلفی مانند صنعت نفت ، گاز ، پتروشیمی، برق، الکترونیک، مخابرات، ماشین آلات کشاورزی ، تجهیزات پزشکی، صنایع غذایی، صنایع معدنی، صنایع فلزی و غیره برگزار می شود.
سید محمود موسوی از همراهی و حمایت دولت و مسئولان ملی و استانی از جمله وزارت کشور، وزارت صنعت، معدن و تجارت ، استانداری فارس و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس در راستای اجرای سند پیشران استان فارس خبر داد و افزود: مراکز علمی و دانش بنیان ، دانشگاه شیراز، دانشگاه صنایع و معادن ، مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی، پارک علم و فناوری، جهاد کشاورزی استان فارس، اداره کل استاندارد استان فارس در این رویداد حضور پررنگ و موثری دارند.
موسوی اضافه کرد : نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید به منظور جلوگیری از وابستگی به واردات کالا و خدمات از خارج از کشور و همچنین ارائه توانمندی ها و معرفی نیازها جهت قطع حلقه های وابستگی به واردات شکل گرفته است و تمام مشارکت کنندگان آن علاوه بر ارائه توانمندی ها و آخرین دستاوردها ، محصولات و خدمات خود، نیازهای مجموعه خود را نیز مطرح می نمایند تا مراکز علمی، پژوهشی و دانش بنیان حاضر در نمایشگاه در جهت رفع این نیازها اقدام نمایند.
وی ادامه داد: چهار سالن سرو، بهار، نرگس و حافظ به مساحت تقریبی 12 هزار مترمربع به بیش از 200 مشارکت کننده این نمایشگاه اختصاص داده شده است که 95 درصد آنها از استان فارس می باشند.
مدیرعامل نمایشگاه بین المللی فارس از برگزاری چندین همایش و کارگاه آموزشی با همکاری اتاق بازرگانی، صنایع و معادن شیراز ، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس، سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، دانشگاه صنعتی شیراز، دانشگاه آزاد شیراز، پارک علم و فناوری فارس و با موضوع های مختلف علمی و صنعتی و همچنین نشست های تجاری و تخصصی خبر داد.
وی اظهار کرد :تمامی علاقمندان، متخصصان و تولیدکنندگان و عموم مردم می توانند جهت بازدید از این نمایشگاه از روز چهارشنبه 13 آذر تا روز شنبه 16 آذر همه روزه از ساعت 16 تا 21 به محل دائمی نمایشگاههای بین المللی فارس مراجعه نمایند.
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
480 کلیک ها  آخرین ویرایش در چهارشنبه, 13 آذر 1398 00:43
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا