• مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس خبرداد؛

دومین نمایشگاه و کنفرانس صنعت نمایشگاه های کشور در تهران برگزار می شود/دروازه قرآن شیراز در نمایشگاه تهران جلوه گری می کند

دومین نمایشگاه و کنفرانس صنعت نمایشگاه های کشور در تهران برگزار می شود/دروازه قرآن شیراز در نمایشگاه تهران جلوه گری می کند
سید محمود موسوی

راستین آنلاین :مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت نمایشگاههای بین المللی فارس گفت: دومین نمایشگاه و کنفرانس صنعت نمایشگاههای کشور در تهران برگزار می شود.

سیدمحمود موسوی  با اشاره به برگزاری دومین نمایشگاه و کنفرانس صنعت نمایشگاهی کشور افزود: سال گذشته اولین نمایشگاه صنعت نمایشگاهی کشور با عنوان استالکس 2018 در شیراز شد و دومین دوره برگزاری این رویداد که مرتبط است با تمامی حوزه های دست اندرکار نمایشگاههای کشور با همت و مدیریت شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران در تهران برگزار می شود.

وی گفت: دستاوردها، عملکردها و برنامه های شرکت نمایشگاههای بین المللی فارس که با غرفه آرایی نماد زیبایی از دروازه قرآن شیراز در سالن شماره 5 نمایشگاههای بین المللی تهران برپا شده به معرض دید عموم و بازدیدکنندگان داخلی و خارجی گذاشته می شود.

مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت نمایشگاههای بین المللی فارس با اشاره به سفر بهمن حسین زاده مدیرعامل جدید نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران به استان فارس و مذاکراتی که با استاندار فارس صورت گرفت ، مشارکت و همراهی استان فارس در برگزاری پاویون نمایشگاهی جمهوری اسلامی ایران در اکسپو 2020 دبی نیز مورد تاکید قرار گرفت.

موسوی دربخش دیگری از صحبت هایش به سیاست های جامع نگر، گسترده و جدید شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران اشاره و ابراز امیدواری کرد که شورای هماهنگی و ستاد راهبردی نمایشگاههای کشور که به پیشنهاد و ابتکار مدیرعامل نمایشگاههای کشور مورد توافق وزیر صنعت، معدن و تجارت قرار گرفته بتواند صنعت نمایشگاههای کشور را متحول سازد.

وی گفت یکی از اتفاقات مثبت در این زمینه می تواند برنامه های گسترده ای برای حضور جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاههای خارج از کشور باشد.

دبیر ستاد ساماندهی امور نمایشگاهی استان فارس در ادامه به برگزاری  کنفرانس صنعت نمایشگاهی کشور در روز شنبه 4 اسفند با حضور مقامات و مسئولان کشوری و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران و همچنین تمامی مدیران و کارشناسان صنعت و حوزه های مختلف تخصصی و بین المللی کشور اشاره کرد و گفت:این کنفرانس می تواند چالش های پیش رو در نحوه برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی را مورد بحث و تبادل نظر قرار دهد.

موسوی از عموم مردم فارس و همچنین فارسی های مقیم تهران ، به ویژه مسئولین و مدیران استان ، نمایند گان مجلس شورای اسلامی، بازرگانان، صنعت گران و تولید کاران، کارآفرینان و سرمایه گذاران و همچنین مرتبطین صنعت نمایشگاهی کشور دعوت کرد که از غرفه استان فارس و دروازه قرآن نمادین شیراز و موضوع نمایشگاهی فارس در سالن شماره 5 نمایشگاههای بین المللی تهران در ساعات 9 تا 17 روزهای پنجشنبه 2  تا یکشنبه 5 اسفند ماه دائر است دیدن کنند.

3465 کلیک ها  سه شنبه, 30 بهمن 1397 08:12
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا