شهر نقش کارآزمونیا بزرگترین شهر مشاغل کودکان در کشور/ارائه بیش از 30 شغل برای استعداد یابی کودک

شهر نقش کارآزمونیا بزرگترین شهر مشاغل کودکان در کشور/ارائه بیش از 30 شغل برای استعداد یابی کودک
   
شهر نقش کارآزمونیا بزرگترین شهر مشاغل کودکان در کشور/ارائه بیش از 30 شغل برای استعداد یابی کودک |||| ||||

راستین آنلاین :بزرگترین شهر مشاغل کودکان کشور با ارائه بیش از 30 شغل برای کودکان بازگشایی شد. 

مدیر مجموعه شهر نقش کارآزمونیا در جمع خبرنگاران با بیان اینکه کودک را برای زندگی آماده می کنیم ، گفت :این مجموعه  بعنوان بزرگترین شهر مشاغل کودکان کشور که به علت شیوع کرونا تعطیل شده بود، پس از ماه ها بازگشایی شد.

سید حسین طباطبایی با بیان اینکه  باید مهارت زندگی و اشتغال را به کودکان با شیوه های نوین آموزش داد، افزود : با یاد دادن شیوه های نوین می توان استعداد کودکان را شکوفا و آنان را  راهی توانایی و علاقه خود فرستاد. 

او ضمن اشاره به اینکه می‌توان آینده‌ای روشن را برای کودکان تصور کرد، گفت : به همین منظور مجموعه شهر نقش کار آزمونی را راه اندازی کردیم. 

طباطبایی با اشاره به وجود چند دهه غرفه مشاغل در این مجموعه عنوان کرد: با سناریوی داخلی که برای مجموعه تعریف شده، فاکتورهای هوش هیجانی کودک آنالیز و بررسی می شود که در استعدادیابی وی مورد استفاده قرار می گیرد.

او ضمن اینکه برای کودکان چالش راه اندازی میکنیم ،تصریح کرد: در این مجموعه سعی شده است کودک را با بازار کار آشنا کنیم تا بتوانند در آینده بهتر با این بازار ارتباط گرفته و وارد آن شوند.

یادگیری کودکان برای به دست آوردن پول

مدیر مجموعه با بیان اینکه غرفه‌های ما به دو دسته هزینه زا و درآمدزا تقسیم می شوند، متذکر شد: در سایر مجموعه‌های سطح کشور کودکان برای هر غرفه باید مبلغی جداگانه هزینه کنند، اما در مجموعه شهرنقش کار آزمونیا تنها هزینه ورودی پرداخت  و کودک باید خود با حضور در غرفه درآمدزا، هزینه استفاده از غرفه‌های هزینه‌زا را درآورد.

او همچنین  با اشاره به اینکه کودکان تئوری انتخاب و تمام مهارت‌های لازم را درکنار تجربه مشاغل در این مکان به دست می‌آورند، خاطرنشان کرد: در این مجموعه سعی شده است کودک را با بازار کار آشنا کنیم تا بتوانند در آینده بهتر با این بازار ارتباط گرفته و وارد آن شوند.

کودکان 4 تا 14 ساله می توانند ثبت نام کنند 

طباطبایی  با بیان اینکه شهر نقش کار آزمونیا از تیرماه ۱۳۹۸ راه اندازی شد، درخصوص مدت زمان و هزینه حضور گفت: هزینه هرکودک چهار ساله تا ۱۴ ساله برای حضور در این مجموعه که چهار ساعت و نیم به طول می‌انجامد به همراه آنالیز و بررسی عملکرد وی، ۱۰۰ هزار تومان است.

همچنین با توجه به بررسی شیوه های نوین برای استعداد یابی کودکان در پایان این جلسه افراد حاضر و خبرنگاران از غرفه های مجموعه بازدید بعمل آوردند.

 
 
 
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
73 کلیک ها  آخرین ویرایش در سه شنبه, 01 مهر 1399 17:52
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا