• مسول مرکز فضای مجازی سپاه فجر فارس خبر داد:

برگزاری رویداد بزرگ تولید محتوا ویژه فعالان فضای مجازی استان فارس در هفته بسیج

برگزاری رویداد بزرگ تولید محتوا ویژه فعالان فضای مجازی استان فارس در هفته بسیج
   

راستین آنلاین:مسول مرکز فضای مجازی سپاه فجر فارس از برگزاری رویداد بزرگ تولید محتوا ویژه فعالان فضای مجازی استان فارس در هقته بسیج خبر داد.


محمد جعفر دوستدار مسول مرکز فضای مجازی سپاه فجر فارس گفت: به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سال تاسیس بسیج و همزمان با هفته بسیج، رزمایش و رویداد بزرگ تولید محتوا ویژه فعالان فضای مجازی استان فارس به همراه اجتماع فعالان فضای مجازی در شیراز برگزار می شود.
وی افزود: فعال سازی ظرفیت بسیج در شهرستان ها آن هم در یک فرصت دو روزه به گونه ای که خود به ایده پردازی و اجرای آن بپردازند و رقابت بین کارهایی که در این زمان تولید شده و از قبل آماده نشده برای اولین بار در سطح کشور است.
مسول مرکز فضای مجازی سپاه فجر فارس با بیان اینکه تا کنون موضوعات تولیدی در فضای مجازی به صورت جشنواره ای پیگیری می‌شده است بیان داشت: ایده پردازی و اجرادر یک زمان کوتاه، برای اولین بار است که در فارس صورت می گیرد و از این جهت کار نو و جدیدی به حساب می آید.
دوستدار همچنین گفت: تلاش ما بر این است  که بعد از این مسابقات  سرمایه گذاری خوبی روی تیم های موفق رویداد انجام شود.
البته طبیعی است که نمی توان محصول ساخته شده در 2 روز را به بازار ارائه داد اما می توان از ایده های خوبی که در این مسابقات مطرح می شود استفاده کرد.
دوستدار با اشاره به اینکه این رویداد بزرگ و رزمایش در سه محور پویا نمایی کات اوت، بازی ها و نرم افزارهای اندروید برگزار می شود افزود: علاقمندان می توانند جهت شرکت در این رویداد با شماره 09179510373 تماس بگیرند. در شهرستانها نیز علاقه مندان جهت ثبت نام می توانند به واحد فضای مجازی سپاه های شهرستانی خود مراجعه کنند.
وی با بیان اینکه مهلت ثبت‌نام تا تاریخ 23 آبان ماه 98 خواهد بود افزود: شرکت کنندگان در یک رزمایش 48 ساعته باید در زمینه تولید این محصولات به رقابت بپردازند.
مسول مرکز فضای مجازی سپاه فجر فارس با اشاره به اینکه زمان و مکان این رویداد و رزمایش بزرگ بزودی اعلام می شود ادامه داد: برگزیدگان و تیم های برتر جواز حضور در مرحله نهایی رویداد ملی تولید محتوای بسیج  کشور را در بهمن ماه کسب خواهند کرد.
انتهای پیام /  101
312 کلیک ها  آخرین ویرایش در جمعه, 24 آبان 1398 21:29
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا