رپیس شورای هیات مذهبی استان فارس موفقیت صدا و سیمای مرکز این استان را تبریک گفت

رپیس شورای هیات مذهبی استان فارس موفقیت صدا و سیمای مرکز این استان را تبریک گفت
مطفرمختاری

راستین آنلاین:رپیس شورای هیات مذهبی استان فارس موفقیت صدا و سیمای مرکز این استان را در بیستمین جشنواره رادیویی وتلوزیونی مراکز استان های کشور تبریک گفت.به گزارش روابط عمومی شورای هیات مذهبی استان فارس،درپیام مظفر مختاری خطاب به سید تقی سهرابی ،مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس آمده است:

به نام خداوند قادر متعال که همه هر چه داريم گوشه‌ای از الطاف بيکران اوست. پروردگاری که نعمت‌های بی‌شمارش را بر بندگانش ارزانی داشته و برکت را با تلاش و حرکت همراه و همقدم  کرده است. قادر متعالی که از نشانه‌های کسب رضای او خدمت به بندگان اوست و نصب‌العين قرار دادن حريم و حرمت بندگان خداوند لايزال در هر کار و هر فعاليتی بر ما و بر همگان فرض و واجب است .

 به ثمر نشستن زحمات خانواده ی بزرگ صداو سیمای مرکز فارس  درانتخاب غرورانگیز این مجموعه در  بیستمین جشنواره رادیویی وتلوزیونی مراکز استان های کشور را خدمت شما و دیگرهمکاران گرامی تان اعم از معاونین ، مدیران و پرسنل خدوم صداو سیمای مرکز فارس تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

شایسته است مراتب تجلیل خالصانه خود را از تلاش های  ارزنده وسازنده وکارشناسان  پرتلاش این مرکزکه  با  دانش ، تخصص و تعهد خود نقش به سزایی در دستیابی به این موفقیت ایفا کردند را صادقانه ابراز نمایم . 

 با عنایت به اینکه بر این باوریم تحصیل چنین افتخاری غرور انگیز   تنها با  حسن تدبیر و تلاش صادقانه ی  تک تک همکاران ومدیریت جهادی  میسر می شود ،فارغ از نتایج ارزیابی و موفقیت به دست آمده ، شاکریم که فضای همدلی و تعاون در مجموعه بزرگ رسانه ملی در فارس ، محیط را برای رشد ، ارتقاء ودستیابی به اهداف بلند مدت و رسیدن به چشم انداز معنوی یعنی رساندن فارس به یعنی در کشور آماده نموده است  .

  امید است با تلاش همه همکاران شاهد پیشرفت بیش از پیش صداو سیما مرکز فارس در تمام سطوح باشیم .
862 کلیک ها  یکشنبه, 19 شهریور 1396 07:38
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا