SMS توهین آمیز شهاب حسینی به علی بیرنگ

  • یک آهنگساز با انتشار تصویری از چت خود با «شهاب حسینی»، از عدم پرداخت دستمزد خود و لحن توهین‌آمیزی که با او صورت گرفته، انتقاد کرد.

علی‌بیرنگ در اینستاگرام خود نوشت: «خیلی صبر کردم...خیلی توی خودم ریختم و رنج کشیدم تا بگذرم از این بی حرمتی ای که بهم شد،اونم از طرف کسی که این روزها اسوه ادب و قهرمان ملت ماست.

داستان از این قراره که من موسیقی فیلمی به نام «چهارشنبه» را کار کردم و شهاب حسینی هم بازیگر این فیلم بود.

بعد از مدتی که کار در فیلم استفاده شد متوجه شدم که هیچ‌گونه قراری برای بستن قرار داد از طرف تهیه‌کننده و دستمزد کاری که کردم با من گرفته نمی‌شود. پیگیر ماجرا شدم و در آخر به من گفتنند که شما قرار بوده به صورت افتخاری کار کنین و من هم پرسیدم میشه بگین دال بر کدام سند یا مدرکی. خلاصه بنده به تهیه کننده اعلام کردم که از طریق خانه سینما اقدام می‌کنم.

بنده در حال ورزش در سالن ورزشی بودم که این مسیج از طرف شهاب حسینی به عنوان سرمایه‌گذار فیلم برای که تا آن لحظه حتی نه میدانستم ایشان سرمایه گذار فیلم هستند نه اینکه برخوردی در مورد کار با ایشان داشتم ارسال شد.

فیلم هنوز اکران هستش،از من عذرخواهی نشده و دستمزدم هم نگرفتم.

موسیقی که میشنوید بخشی از موسیقی تیراژ فیلم چهارشنبه هستش، با عشق نوشتمش ولی بخاطرش جز بی‌احترامی چیزی نسیبم نشد که البته کی هنرمندی در این سرزمین دستمزد مادی و معنوی واقعی خود را گرفته که من توقعش را داشته باشم.

آقای شهاب‌خان، ممنون که حداقل حرمت پدرم را نگه داشتین.متاسفم برای شما که امروز از حرمت قلم می‌نویسین ولی خود

SMS توهین آمیز شهاب حسینی به علی بیرنگ

487 کلیک ها  پنج شنبه, 14 مرداد 1395 11:41
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا