افتتاح و کلنگ زنی ۲۲ پروژه ورزشی فارس با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان

راستین آنلاین: با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان در فارس ۱۸ پروژه بزرگ ورزشی افتتاح و چهار پروژه دیگر نیز در این استان کلنگ‌زنی خواهد شد.

ژاله فرامرزیان که صبح امروز پنج شنبه ۱۵ آبان ماه در مراسم  بهره برداری از سالن چند منظوره خیرساز فولاد چنگ در شهر خور از توابع لارستان سخن می گفت، با بیان این مطلب افزود:قرار بود این پروژه ها در هفته تربیت بدنی افتتاح و به بهره‌برداری برسد اما به دلیل تقارن این هفته با دهه سوم صفر مقرر شد که افتتاح پروژه با تاخیر به زمان کنونی موکول شود.

وی با اشاره به افتتاح زمین چمن مصنوعی بزرگ شهید دانشیار لارستان افزود: یکی از اولویت های وزارت ورزش و جوانان توسعه زیرساخت های ورزشی در نقاط مختلف کشور است.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: دولت در تکمیل و ایجاد زیرساخت‌های ورزشی در مناطق مختلف کشور به ویژه مناطق محروم توجه خاصی داشته و استان فارس نیز یکی از استان‌های پیشرو در تحقق این اراده دولت است.

فرامرزیان با بیان اینکه در این سفر دو روزه پروژه‌های ورزشی و خدماتی در حوزه ورزش و جوانان در لارستان، جهرم، داراب و زرین دشت افتتاح و به بهره برداری می رسد افزود:در کنار بهره برداری از این پروژه ها که با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان احداث شده چهار پروژه دیگر نیز کلنگ‌زنی خواهد شد.

وی از اهداف دیگر  این سفر راشرکت در مراسم تجلیل از خیرین ورزشی و  بازدید از فضاهای ورزشی خیرساز و فضاهایی که اداره کل ورزش و جوانان در حال احداث آنها است عنوان کرد و افزود: در این بازدیدها روند اختصاص اعتبار و بررسی راهکارهای تسریع در احداث این پروژه ها مورد بررسی قرار خواهد گرفت. گفتنی است فرامرزیان پس از لار به جهرم سفر خواهد کردتا باحضور وی خوابگاه و و خانه جوانان این شهرستان نیزافتتاح شود.

184 کلیک ها  جمعه, 17 آبان 1398 05:02
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا