پاکدل رسما روی صندلی ریاست فدراسیون هندبال نشست

پاکدل رسما روی صندلی ریاست فدراسیون هندبال نشست
علیرضا پاکدل

راستین آنلاین:با حضور رئیس دفتر امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی مراسم معارفه رئیس جدید فدراسیون هندبال برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون هندبال، علیرضا پاکدل که روز دوشنبه 20 اسفند ماه در دور دوم مجمع انتخاباتی  با 23 رای به عنوان رئیس فدراسیون هندبال انتخاب شده بود، با برگزاری مراسم معارفه و دریافت  حکم رسمی وزیر ورزش و جوانان کار خود را رسما آغاز کرد.

این مراسم با حضور نمایندگان وزارت ورزش و جوانان از جمله اسبقیان رئیس دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها، رجبی دبیر و اعضا فدراسیون برگزار شد.

مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون ها دراین مراسم گفت: طبق برنامه ریزی وزارت ورزش و جوانان و به دستور دکتر داورزنی تلاش شد مجمع انتخاباتی  فدراسیون های دارای سرپرست تا پایان سال 97 برگزار شود که با پیگیری دفتر امور مشترک فدراسیون ها، انتخابات فدراسیون هندبال هم که یکی از مهمترین فدراسیون ها از لحاظ کسب عناوین و سابقه می باشد، به نحو سالم و بدون حاشیه در تاریخ 20 اسفند ماه برگزار شد و در نهایت با درایت و تفکر اعضای مجمع مدیری جوان، کاربلد، هندبالی و متدین انتخاب شد.

سید شروین اسبقیان افزود: وزارت ورزش خود را مکلف می داند که به آرای مجمع احترام بگذارد و بطور قطع و یقین در کنار این مدیر جوان خواهد بود و از هندبال و علیرضاپاکدل حمایت خواهد کرد.

وی باآرزوی توفیق برای رئیس جدید فدراسیون هندبال افزود: انشالله هندبال سیر صعودی خود را که از زمان آقای رحیمی شروع کرده ، با سرعت بیشتری ادامه خواهد داد.

اسبقیان ضمن اشاره به قانون منع بکار گیری بازنشستگان و استعفای رحیمی به عنوان یکی از اولین روسای بازنشسته فدراسیون ها که از این قانون تمکین کرد از زحمات وی قدردانی و در پایان نیز از تلاشهای رجبی دبیر تلاشگر فدراسیون تشکر کرد.

در ادامه علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون ضمن خیر مقدم به نمایندگان وزارت ورزش و جوانان گفت: از خانواده هندبال بخاطر اعتماد و حمایتشان قدرانی می کنم و امیدوارم که با کمک دلسوزان هندبال، هیات های زحمتکش، همکاران فدراسیون و حمایتهای وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک  و با یک هماهنگی و برنامه ریزی مدون هندبال را به جایگاه واقعی خود در بین رشته های گروهی ورزش کشور و در هندبال آسیا برسانیم .

وی افزود:«همچنین از زحمات آقای رحیمی تشکر می کنم که بواسطه دو سال همکاری در جایگاه نایب رئیسی فدراسیون از محضر ایشان بهره مند شدم.»

در پایان پاکدل با تشکر از مقام عالی وزارت بدلیل تنفیذ حکم ریاست چهارساله خود در فدراسیون هندبال، همچنین تشکر از حمایتهای خوب و موثر دکتر داورزنی در سالیان اخیر از این رشته ورزشی افزود: امیدوارم با وحدتی که در جامعه هندبال در حال بوجود آمدن است، تمامی اختلافها،حاشیه ها و مشکلات مرتفع شود و با بهره گیری از حضور همه بزرگان و پتاسیل های موجود به رشد این رشته کمک نمائیم.

در پایان این مراسم حکم ریاست علیرضا پاکدل که به امضا دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان رسیده بود پس از قرائت توسط اسبقیان به ایشان اهداشد.

277 کلیک ها  دوشنبه, 27 اسفند 1397 22:04
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا