خط ونشان های عضو شورای شهر شیراز برای اسکار/فیلم های سفارش متولیان صهیونیستی در برابر غیرت حسینی دوام نمی آورد

خط ونشان های عضو شورای شهر شیراز برای اسکار/فیلم های سفارش متولیان صهیونیستی در برابر غیرت حسینی دوام نمی آورد
محمدرضا هاجری
  • عضو و رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهرشیراز گفت: بدون تردید نمایش فیلم های ضد غیرت ناموسی در سینماهای زیر زمینی به سفارش متولیان صهیونیستی اسکار فرانسه نمی تواند در برابر غیرت حسینی امت دوام بیاورد.

راستین آنلاین -محمدرضا هاجری عصر دوشنبه 12 مهر در نطق قبل از دستور جلسه علنی شورای اسلامی شیراز با تسلیت ایام محرم، گفت: حفظ عزت در مناسبات جهانی و صیانت از غیرت در هجمه ولنگاری فرهنگی مرام حسینی است و کسانی می توانند پاسدار عزت و غیرت امت اسلامی باشند که ذره ای خود باختگی در برابر فرهنگ منحط غرب از خود نشان ندهند .  بدون تردید نمایش فیلم های ضد غیرت ناموسی در سینماهای زیر زمینی به سفارش متولیان صهیونیستی اسکار فرانسه نمی تواند در برابر غیرت حسینی امت دوام بیاورد. روسیایی اینگونه لکه های ننگ برپیشانی مروجین فرهنگ ضد غیرت حک خواهد شد تا شاید به خود آمده ، دست از غیرت زدایی بردارند .

وی در بخش دوم سخنان خود با اشاره به تمهیداتی که سازمان محیط زیست کشور در خصوص احیاء دریاچه ارومیه انجام داده است، گفت: چرا برای دریاچه ارومیه سرمایه گذار ژاپنی می آورند و حیات دوباره به آن می بخشند اما برای سه دریاچه بختگان، پریشان و مهارلو، سازمان حفاظت محیط زیست نه تنها گامی عملی بر نمیدارد بلکه با حاشیه سازی برای  سد تنگ سرخ و انتقال آب خلیج فارس به فارس مانع رفع عطش این استان می شود.

هاجری رفع مشکلات ناشی از خشکسالی فارس را نیازمند تبدیل آن به یک مطالبه و عزم استانی و دنبال شدن آن به دور از حاشیه سازی های سیاسی و تبلیغی دانست و گفت: نمی توان ده ها میلیارد تومان  بودجه حق الناس را برای سد تنگ سرخ هزینه کرد و به راحتی آن را به باد فنا داد.

او همچنین خواستار همراهی تمام دستگاه ها برای اجرایی شدن طرح شهرداری در انتقال آب رکنی به شیراز و آوردن شاخه ای از این آب به محدوده گذر هنر شد.

این عضو شورای اسلامی شهر شیراز همچنین با اشاره به روند ایجاد گذر هنر، تبدیل این محدوده به پارکینگ خودروها را مورد انتقاد قرار داد و با تاکید براینکه مدیریت این محدوده بر عهده شهرداری است، خواستار چاره اندیشی در این خصوص شد.

هاجری استقبال شهروندان استان فارس از همایش جهانی اربعین را نشان دهنده تعلقات دینی آنان دانست و بر لزوم همراهی همه دستگاه ها و مسئولان در گسترش زمینه های حضور عاشقان فرهنگ دینی و اهل بیت در این همایش عظیم شد.

عضو شورای شهر شیراز همچنین تلاش شهرداری برای فراهم شدن زمینه افتتاح همزمان پروژه های پل کابلی ولیعصر(عج)، تونل نیایش، باغ موزه دفاع مقدس، موزه قرآنی بوستان ولی عصر، تالار شهر در بین الحرمین، گاری موزه بین الحرمین و ... تا پایان امسال را خواستار شد.

414 کلیک ها  دوشنبه, 12 مهر 1395 16:04
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا