نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی:

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی:
فرج الله رجبی
  • نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: حرکت از اقتصاد پوپولیستی و هوگو چاوزی به سمت اقتصاد پویا ساده نیست و نیازمند ایثار، جسارت و هماهنگی و همکاری نیروهای ملی است .
حرکت از اقتصاد پوپولیستی به اقتصاد پویا ساده نیست / نماینده ای که در مجلس پیشین کتک می خورد امروز نایب رئیس مجلس است

فرج الله رجبی که پیش از ظهر امروز در مرام تجلیل از تعاونی های برتر استان فارس سخن می گفت، با اشاره به فضا سازی ها و تهمت هایی که اخیرا توسط برخی رسانه های زنجیره ای مخالف دولت زده می شود، گفت: چرا این صداهای رسا در 8 سالی که مملکت تبدیل به سرزمین سوخته می شد کجا بودند .

وی افزود: در محافل مختلف پرسیده می شود که در مجلس چه اتفاقات مهعمی رخ داده، که باید بگویم اولین کاری که ما انجام دادیم هیئت رئیسه مجلس را عوض کردیم و نماینده ای که در مجلس پیشین کتک می خورد را نایب رئیس مجلس کردیم .

رجبی با اشاره به تشکیل شوراهای مختلف در مجلس، گفت: اکنون 80 درصد نمایندگانی که در این شوراها عضویت دارد اعتقاد به تغییر و اصلاح اموردارند.

نماینده اصلاح طلب مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یکی دیگر از کارهای ما این بود که اقلیتی که سعی دارد در مجلس خود را اکثریت نشان دهد وادار کردیم که از معاملات نفتی دولت حمایت کند .

او افزود: و شاید مهمترین کار ما در مجلس حمایت از دولت تدبیر و امید بود که به شکل ناجوانمردانه ای مورد هجوم مخالفان قرار گرفته بود .

565 کلیک ها  چهارشنبه, 17 شهریور 1395 15:12
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا