چرخش 18 درجه ای عضو شورای شهر/عرب:شیراز به شهر مسابقات بین المللی تبدیل شده است

چرخش 18 درجه ای عضو شورای شهر/عرب:شیراز به شهر مسابقات بین المللی تبدیل شده است
زین العابدین عرب
  • عضو شورای شهر شیراز با اشاره به برگزاری مسابقات متعدد بین لمللی و جهانی که در شیراز طی امسال برگزار شده است، گفت: شیراز به شهر برگزاری مسابقات بین المللی تبدیل شده است.

زین العابدین عرب در نطق پیش از دستور جلسه این هفته شورای اسلامی شهر شیراز ضمن تاسف از شکست حمید سوریان اسطوره کشتی جهان در مسابقات المپیک ریو، افزود: امیدواریم امید نوروزی پهلوان ارزنده شهرمان فردا کارش با موفقیت و کسب مدالی خوش رنگ به پایان ببرد و دل مردم کشور و مخصوصا مردم شیراز را شاد کند.

این عضو شورای شهر شیراز تاکید کرد:  مهیا شدن زیر ساخت هایی مانند مجموعه شهید دستغیب شیراز که با همت اداره ورزش و جوانان فارس و با هزینه حدو 3 میلیارد تومان بازسازی شد، شیراز می تواند بیش از پیش میزبان مسابقات بزرگ بین المللی داخل سالن باشد.

عرب با ارزشمند ارزیابی کردن برگزاری مسابقاتی چون دو ماراتن، زیبایی اسب عرب و مسابقات جهانی کشتی، گفت: این اقدامات شیراز را به عنوان یک میزبان توانمند مسابقات بین المللی مطرح کرده است که جای تقدیر دارد.

رئیس هیات کشتی استان فارس آغاز مجدد کار ساخت مجموعه ورزشی میانرود شیراز را اقدامی انقلابی و پسندیده عنوان کرد و افزود: من اخیرا از این مجموعه بزرگ که سال ها بود ساخت و ساز در آن متوقف شده بود، بازدید کردم و دیدم که کار ساخت با جدیت آغاز شده که به این ترتیب امید می رود طبق قول داده شده توسط مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان فارس این پروژه عظیم ورزشی در دهه فجر امسال به بهره برداری برسد.

وی در پایان با آرزوی پیروزی امید نوروزی در سابقات المپیک ریو، افزود: انشا الله با دریافت مدال توسط امید نوروزی، باید همگی دست به دست هم بدهیم و مراسم استقبالی در خور این پهلوان ارزنده شهر و کشورمان برگزار کنیم .

416 کلیک ها  سه شنبه, 26 مرداد 1395 10:03
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا