معاون سیاسی استانداری فارس:

معاون سیاسی استانداری فارس:
هادی پژوهش جهرمی
  • معاون سیاسی و امنیتی استاندار فارس از برخی افراد که به بهانه حقوق‌های نامتعارف، به تخریب دولت می‌پردازند، انتقاد و اضافه کرد که آنان به‌جای نقد و اصلاح یک رفتار غلط، شیرازه نظام را زیرسئوال می‌برند.
برخی به جای نقد و اصلاح یک رفتار غلط، شیرازه نظام را زیرسئوال می‌برند

هادی پژوهش جهرمی پنجشنبه 31 تیر در جلسه مجمع عمومی انجمن اسلامی معلمان استان فارس، با اشاره به آنچه جنجال پرداخت‌های نامتعارف عنوان می‌کرد، تصریح کرد: بسیاری از این تخریب‌ها شایسته‌ی دولتی که در شکل‌گیری این رویه چندان دخیل نبوده است، نیست.

معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس با بیان اینکه کوتاهی دولت فعلی، بازبینی نکردن رویه‌ی نادرست گذشته بود، افزود: با این حال بسیاری لبه تیز ماجرا متوجه دولت فعلی می‌کنند، این منصفانه نیست.

پژوهش با تأکید بر اینکه نباید در جمهوری اسلامی هیچ خلافی را شاهد باشیم، اضافه کرد: در عین حال اگر در جایی خلافی حادث شد، نباید به همه نظام و ارکان نظام تعمیم داده شود.

پژوهش ادامه داد: اعتماد مردم به عنوان یک سرمایه عظیم نباید خدشه‌دار شود؛ زیرا جبران از دست رفتن این سرمایه کار ساده‌ای نخواهد بود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار خاطرنشان کرد: اعتقاد من این است که باید به مردم گفته شود که این رفتارها از سر دلسوزی نیست و لازم است که با این فضا مقابله کرد.

وی ابراز امیدواری کرد که انجمن اسلامی معلمان بتواند به‌عنوان یک تشکل فراگیر، در آگاه‌سازی قشر فرهنگی و عامه مردم مؤثر واقع شود.

 

287 کلیک ها  پنج شنبه, 31 تیر 1395 19:09
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا