آقای وزیر، صنعت نفت و فوتبال را دریابید

نامه سرگشاده نادرفریادشیران چهره نام آشنای فوتبال ایران به وزیر نفت در فضای مجازی مورد استقبال گروه زیادی از مردم اعم از طرفداران فوتبال و چهره  های غیر فوتبالی واقع شده است . 
فریادشیران با لحنی دلسوزانه  به دستور وزیرمحترم  نفت در باره عدم پرداخت بودجه ها و هزینه ها ی تیم های فوتبال وابسته به وزارت نفت اعتراض کرده و خواستار پرداخت به موقع این بودجه ها و هزینه ها شده است. 
از وزیر با درایت و پاکدست و جسور و آینده نگرنفت انتظار می رفت و می رود که در فوتبال دولتی که همه  باشگاهها وتیمهای آن از بودجه دولت ارتزاق می کنند با مشورت مشاوران ورزشی و غیر ورزشی  سازجداگانه ای را کوک نکند. زیرا این نوع تصمیمات کمکی به کنترل هزینه ها و حاشیه ها نمی کند. 
مبحث کنترل هزینه ها را باید در جاهای دیگری جستجو کرد. فوتبال نه هزینه بلکه بستری برای دلمشغولی اجتماعی و به شوق آوری و نشاط بخشی  نیروی کار است . 
بنابراین این نوع تصمیمات نه به سود وزارت نفت و نه به سود شخص وزیر خواهد بود .
 تاکید می شود که  فوتبال تنها دلمشغولی خطه جنوب است  که بخش اعظم اوقات فراغت خودرابا ان سپری می کنن. د  همان خطه ای که بیشترین آسیبها رااز جنگ تحمیلی دید و کمترین توجهات را شاهد بود. 
از این نوع تصمیمات بوی نوعی اراده گرایی غیر منطقی و غیر مسئولانه به مشام می رسد . یادآور می شوم که اراده گرایی غیر منطقی از هر نوع  آن مطرود و محکوم به شکست است. 
بنابراین برای وزیری که عزم خودرا برای مبارزه با فساد گسترده و بازمانده در وزارت نفت جزم کرده ، منطقی تر و مسئولانه تر و جسورانه تر این است که همه ابتکارات و تلاشهای خودرا صرف بازگرداندن کلیه منابع مالی و غیر مالی به غارت رفته توسط بابک زنجانی و گروه حامی او کرده واین مطا لبه مهم ملی  را تا بازگرداندن آخرین دلار و ریال آن را به شکل جدی پیگیری و به  مردم ایران و بویژه مردم خطه نفت خیز جنوب اطلاع رسانی شفاف کنند .
 این تنها یکی از چندین خواسته مردم جنوب است . 
باقی  مشکلات و مطالبات را باید از خودمردم زحمتکش و کارگران  تلاشگر این خطه شنید زیرا نمایندگان آنان هنوز نمی دانندو یا جسارت آن را ندارند  که  منعکس کننده خواسته های اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی و ورزشی و رفاهی مردم خویش باشند همان مردمی که ولی نعمت آنانند! 
عزت زیاد که عزت همه دولت مردان در احترام گذاشتن به خواسته ها و عزت بخشیدن به مردم است.
انتهای پیام /  عبدالکاظم دریساوی
آخرین ویرایش در دوشنبه, 08 مهر 1398 07:35
این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا