سهم یک قهرمان از ایجاد نشاط اجتماعی درجامعه

برای تو وبه احترام تو می نویسم.

سالها می گذرد تا قهرمانی پا به عرصه وجود بگذارد وشگفتی ساز میادین رقابتی عرصه های ملی وبین المللی شودوحماسه ساز وتاریخ ساز زمانه خویش گردد.

بی تردید ما سهم قابل توجهی از نشاط اجتماعی جامعه خود را  مرهون و مدیون  پیروزی های مردان و زنان غیرتمندو غرور آفرین ورزش هستیم.

یک قهرمان به واقع  ،در سطح ملی، احیاگر وتقویت کننده  هویت اجتماعی ودرسطح بین المللی، از هویت ملی خود دفاع می نماید.

رهاورد حضور مقتدرانه قهرمانان درمیادین جهانی ورزشی، ایجاد توازن در مناسبات و روابط سیاسی،همچنین جریان سازی در مبادلات ماندگار فرهنگی واجتماعی ارتباطات بین الملل را  در پی خواهد داشت.

بخشهایی از آرمان خواهی و آرزوهای طلایی مردمان یک سرزمین، در پیروزهای قهرمانانشان تحقق می یابد.

در کنار همه ی تاثیرات یک قهرمان بر اجتماع خود، باید گفت که منش،آداب وعادات قهرمانان بر بسیاری از تصمیم گیری ها، رفتارها واعمال شهروندان بویژه جوانان  عمیقاً اثرگذارمی باشد.

 با این مقدمه، لازم است تا جامعه باهدف ارایه نشانه های درستی ازیک مسیر صحیح به نسل پرسشگر خود،قهرمانان، این سرمایه های اجتماعی را در دامان پر مهر ونوازش خود بپرورد،پیوسته از دغدغه های آنان بکاهد و شرایط رشد وتداوم افتخار آفرینی هایشان  را فراهم سازد.

نایب قهرمانی  سعید رضا کیخا جوان برومند پارسی،برگ برنده ایرانیان در رقابتهای ژیمناستیک آسیایی و جهانی را ارج می نهیم،او را می ستاییم و برخود می بالیم.

596 کلیک ها  سه شنبه, 04 تیر 1398 00:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا