خیلی ممنونیم آقای برانکو ی گردشگری جزیره ی قشم!

امروز در هنگام پخش برنامه تلویزیونی عشق سفر و معرفی جاذبه های گردشگری روستایی جزیره قشم از شبکه سه تلویزیون یک نکته از ذهنم گذشت و تصمیم گرفتم آن را بنویسم و منتشر کنم خیلی آدم ها در صحنه ورزش و فوتبال ظاهر می شوند.

 اما همه آنها مثل برانکو در دلهای مردم به یادماندنی نمی شوند. خیلی آدم ها در جایگاه های مدیریتی حاضر می شوند و می آیند و بعد از مدتی می روند اما فقط بعضی از آنها هستند که بابقیه خیلی فرق دارند آنها وقتی می آیند با خودشان حرکت و برکت می آورند و وقتی که می روند تا مدت تاثیرهای خودشان را به جا می گذارند.

این روزها پرسپولیسی ها بعد از سه دوره قهرمانی و برتری در فوتبال ایران از رفتن آقای برانکو خیلی ناراحت و غمگین هستند. درست است که برانکو رفته است اما یاد و خاطره کارهای خوبش و سیستم منظم و با برنامه ریزی او در دل همه پرسپولیسی ها به خوبی و به نیکی مانده است.

 ما قشمی ها هم در گردشگری جزیره خودمان یک برانکو داریم که همیشه برای ما محبوب مانده است این حرفی که می زنم را خیلی از فعالان گردشگری جزیره به خصوص آنها که در زمینه بومگردی و کاشانه ها کار می کنند خیلی خوب درک می کنند. به خصوص مردم و جوان‌های روستاهای غرب جزیره مثل سهیلی و نغاشه و دهخدا و گوران و چاهو که این دوسال در کل ایران و جهان شناخته شده اند این حرفم را درک می کنند.

 ماهم در حوزه سیاحتی و گردشگری جزیره یک نفر مثل برانکو را داشتیم که با آمدن خود ما را به حرکت در آورد و حالا که رفته است برای ما یک سیستم منظم یادگاری گذاشته است که این سیستم هنوز هم به ما برکت می رساند.

یاد و خاطره کارهای خوب و تاثیر گزار دکتر جعفری هم مثل نظم و سیستم برانکو هنوز هم برای ما خوب و خیر است و هنوز هم به ما سود و برکت خیلی زیادی  می رساند و برای جوان‌ها و مردم ما اشتغال زایی کرده است.

همین امروز که تصویر روستای خودمان را از تلویزیون دیدم یادم به زحمات شبانه روزی دکتر سیدامین جعفری افتاد که همیشه در روستاها در رفت و آمد بود و با فکرها و راهنمایی های خوب گردشگری ما را به حرکت در آوردو ما را با چیزهای جدیدی آشنا کرد و برای همه جوان های جزیره مان شغل ها و مهارت های آبرومندانه درست کرد آنقدر با ما صمیمی است که انگار با همه ما همخانواده بوده و از اهالی همین روستاها و همین جزیره بوده است به همین دلیل باید از طرف خودم و جوان های فعال گردشگری و مردم روستاهای غرب جزیره خیلی از ايشان تشکر کنیم. زنده باشید برانکوی گردشگری جزیره قشم.

انتهای پیام /  ماجد طولی مدیر و بهره بردار اقامتگاه بومگردی بوم امینی سهیلی
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 29 خرداد 1398 01:11
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا