• مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تاکیدکرد؛

الزام به ایجاد شفافیت و تقویت فضای رقابتی در معاملات

الزام به ایجاد شفافیت و تقویت فضای رقابتی در معاملات
   

راستین آنلاین:مدیر عامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به الزامات قانونی برگزاری مناقصات در شرکت ، در بخشنامه ای به کلیه مخابرات مناطق کشور اعلام کرد :از این به بعد در تمام مناقصات شرایطی فراهم آمده تا در تقویت فضای رقابتی و مشارکت کلیه واجدین شرایط در معاملات، حداکثر شفافیت و تلاش به عمل آید.


سیدمجیدصدری در این بخشنامه با تاکید بر مورد فوق ، حضور کلیه مناقصه گران در جلسات بازگشایی تمام پاکات و پیشنهادها را کاملا مجاز عنوان کرد و افزود : این امر در شرایط منتشر شده مناقصه ها در مخابرات های مناطق سراسر کشور به صورت روشن باید تصریح و اطلاع رسانی گردد.
وی همچنین افزود: محل و تاریخ بازگشایی پاکات و پیشنهادات اعم از فنی و قیمت نیز در شرایط حضور در مناقصه باید قید شود.
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران خاطر نشان کرد: از این به بعد در اقدامی مهم ، جلسه ی پرسش و پاسخ با مناقصه گران در تمام مناقصات به نحو مقتضی برگزار شده و نتایج جلسه و هرگونه تجدید نظر در اسناد و مهلت مقرر مناقصه، قبل از برگزاری آن به تمام شرکت کنندگان اطلاع رسانی خواهد شد.
مهندس صدری در راستای تشریح فضای رقابتی ایجاد شده در مناقصات و شفاف سازی بیشتر اضافه کرد : علاوه بر درج فراخوان و آگهی مناقصه که به روال معمول در جراید و وب سایت شرکت انجام می شود ، مشخصات تمام مناقصه های انجام شده در مخابرات ایران و تمام مخابرات های مناطق کشور باید به آگاهی نهادهای مرتبط با این حوزه برسد.
وی در تشریح بیشتر این نکته اظهار داشت : آگهی و فراخوان مناقصه ها در سراسر کشور باید در اختیار اتاق بازرگانی منطقه مربوطه ، سازمان نظام صنفی رایانه ای مناطق و همچنین سندیکای صنعت مخابرات ایران قرار گیرد.
انتهای پیام /  101
337 کلیک ها  آخرین ویرایش در شنبه, 07 دی 1398 18:26
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا