دهمین صندوق خرد زنان روستایی در قیروکارزین تشکیل شد

دهمین صندوق خرد زنان روستایی در قیروکارزین تشکیل شد
تصویرمربوط به این خبر نیست

راستین آنلاین:سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان قیروکارزین از تشکیل دهمین صندوق خرد زنان روستایی و عشایری در این شهرستان خبر داد.

 مهدی همتی گفت: به منظور توسعه جوامع محلی، با تلاش کارشناسان امور زنان مدیریت جهاد کشاورزی، دهمین صندوق خرد زنان روستایی و عشایری تشکیل شد.
وی بیان کرد :با احتساب صندوق خرد جدید تاسیس، تا کنون 6 صندوق خرد روستایی و چهار صندوق خرد عشایری در شهرستان ایجاد و مشغول به فعالیت شده است.
همتی افزود: حدود 300 نفراعضاء صندوق خرد زنان روستایی و عشایری این شهرستان، در حوزه های مختلف اشتغال مانند قالی بافی، گلیم بافی، خیاطی و دیگر صنایع دستی ، دامپروری و تولید محصولات خانگی همچون عرقیجات و ترشیجات فعالیت دارند.
وی در خصوص منابع مالی برای ایجاد اشتغال این اعضاء به تسهیلات اعطایی از طرف سازمان های دولتی و منابع جمع آوری شده از طرف اعضاء صندوق اشاره کرد. 
سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان قیروکارزین تصریح کرد: راه اندازی صندوق خرد زنان روستایی و عشایری با هدف فقر زدایی از این جوامع و ایجاد و گسترش فعالیت های درآمد زا به ویژه برای زنان کم درآمد در دستور کار اداره ترویج و آموزش مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان قیروکارزین قرار دارد.  
486 کلیک ها  شنبه, 29 تیر 1398 13:07
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا