کپی چینی پورشه ماکان هم آمد!

کپی چینی پورشه ماکان هم آمد!
کپی چینی پورشه ماکان
  • کپی چینی پورشه ماکان را به یاد می‌آورید؟ البته که به یاد می‌آورید. زوتی SR8 که دیگر محصول آن با نام Z300 ،S300 و آریو برای شما آشناست هم‌اکنون با رنگ‌های متفاوتی خود را به معرض نمایش گذاشته و شاید بیش‌ازپیش طرفداران پورشه را عصبانی کرده است!

کپی چینی پورشه ماکان را به یاد می‌آورید؟ البته که به یاد می‌آورید. زوتی SR8 که دیگر محصول آن با نام Z300 ،S300 و آریو برای شما آشناست هم‌اکنون با رنگ‌های متفاوتی خود را به معرض نمایش گذاشته و شاید بیش‌ازپیش طرفداران پورشه را عصبانی کرده است!

کپی چینی پورشه ماکان

 

کپی چینی پورشه ماکان

کپی چینی پورشه ماکان

طبیعی است که شما نظر چندان مثبتی به خودرویی که از ماکان تقلید کرده و هیچ‌یک از تکنولوژی‌ها و کیفیت مورد انتظار از پورشه را ندارد نداشته باشید.

 

porche macan china back

البته معنی سخنمان این نیست که افراد تیزبین نمی‌توانند این دو خودرو را از هم تشخیص دهند. SR8 گیرایی کمتری داشته و چراغ‌های جلو و عقب آن کمی بزرگ‌تر بوده و به سمت پانل‌های بدنه کشیده شده‌اند. همچنین امکان دارد که این خودرو نسخه‌ای با ظاهر اسپورت تر نیز داشته باشد.

porche macan china console

porche macan china interior

داخل کابین همان‌طور که پیش از این دیده‌ایم چیزی بیش از یک تقلید و حیله نیست و از غربیلک فرمان گرفته تا کنسول مرکزی و حتی ساعت بالای داشبورد از پورشه تقلید شده‌اند.

porche macan china side

 

طبق گفته‌های Carnewschina، SR8 بهای آغازی 13 هزار دلاری داشته و فول ترین نسخه‌ی آن با قیمت 15 هزار دلار به فروش خواهد رسید. گفتنی است که قیمت پورشه ماکان در بازار چین از 56 هزار دلار آغاز می‌شود.

به عبارت دیگر، قیمت کپی چینی ماکان کمتر و یا برابر با بهای شورولت اسپارک یا نیسان نوت در ایالات‌متحده است.

1072 کلیک ها  شنبه, 06 شهریور 1395 17:30
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا