اوباما:

اوباما:
اوباما
  • خبرگزاری رویترز نوشت، رئیس جمهوری آمریکا با اعلام اینکه هکرها در گذشته به کاخ سفید حمله کردند، معتقد است که دولت این کشور باید در عصر تلفن های هوشمند و فن آوری های نوین، امنیت سایبری خود را افزایش دهد.
هکرها به کاخ سفید حمله کرده بودند

باراک اوباما که دیروز (یکشنبه) برای سفری یک روزه به اسپانیا رفته بود به خبرنگاران گفت: 'به نظرم امنیت سایبری ما بی عیب نیست و من نگران آن هستم. باید از اشتباه های خود درس بگیریم و اوضاع را بهبود بخشیم. ما می دانیم که هکرها به کاخ سفید حمله کرده بودند.'
رویترز نوشت: نگرانی ها در مورد امنیت اطلاعات دولتی پس از آن افزایش یافت که رئیس 'اف بی آی' اعلام کرد که ممکن است در دوران وزارت هیلاری کلینتون، عناصر خارجی به سرورهای شخصی ایمیل او دسترسی داشته اند.
 آلمان چندی پیش یک شهروند سوری مقیم این کشور را که ادعا شده عضو ارتش الکترونیک سوریه است، به آمریکا تحویل داد تا به اتهام هک کردن شبکه های رایانه ای محاکمه شود.
وزارت دادگستری آمریکا در ماه مارس وی را متهم کرد که به همراه دو تبعه دیگر سوریه حملات سایبری علیه شبکه های دولتی، رسانه های خبری و شرکت های خصوصی آمریکا انجام داده است.
دادگاه بر اساس برخی اسناد مدعی شده است که این هکرها همچنین تلاش ناموفقی برای نفوذ به سیستم های رایانه ای کاخ سفید داشته اند.

316 کلیک ها  دوشنبه, 21 تیر 1395 13:57
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا