نقص عضو تازه عروس جوان با قمه/ مهدي ساطور دستگير شد

نقص عضو تازه عروس جوان با قمه/ مهدي ساطور دستگير شد
   
نقص عضو تازه عروس جوان با قمه/ مهدي ساطور دستگير شد |||| ||||

راستین آنلاین :جانشين فرمانده انتظامي استان گفت: 2 نفر اراذل و اوباش كه با قمه در شيراز باعث نقص عضو نوعروس جوان از ناحيه دست شده بودند توسط پليس فارس در استان لرستان دستگير شدند.

سردار  يوسف ملك‌زاده بيان كرد: در پي اعلام مركز فوريت‌هاي پليسي 110 مبني بر وقوع يك فقره درگيري منجر به نقص عضو در محله "سعدي" شهرستان شيراز، بلافاصله ماموران انتظامي براي بررسي موضوع به محل حادثه اعزام شدند. 

وي افزود: ماموران در بررسي‌هاي اوليه مطلع شدند كه فردي معروف به مهدي ساطور به همراه همدستش كه حالت طبيعي نداشته‌اند در يكي از كوچه‌هاي محله "سعدي" شيراز بدون هيچ دليلي با قمه، يك سواري پژو پارس كه پارك بوده را تخريب كرده‌اند. 

سردار ملك‌زاده عنوان داشت: تازه داماد كه مالك خودرو نيز بود سريعا از منزل خارج و پس از اعتراض به اقدام آنان، هر 2 اراذل و اوباش به سمت وي حمله و متاسفانه او را مضروب مي‌كنند.  

او گفت: نو عروس در دفاع از شوهرش، علت را جويا كه ضاربان نيز با قمه به وي حمله كرده و باعث نقص عضو زن جوان از ناحيه دست شده و سريعا متواري مي‌‍‌‌شوند. 

جانشين فرمانده انتظامي استان، خاطر نشان كرد: ماموران پليس در بررسي‌هاي بعدي و تحقيقات فني و تخصصي مطلع شدند كه ضاربان از استان فارس خارج و در حال عزيمت به كرمانشاه و خروج از كشور هستند.  

سردار "ملك‌زاده" با بيان اينكه ماموران پس از اخذ نيابت قضائي به استان لرستان عزيمت كردند، گفت: كارشناسان خبره با انجام تحقيقات فني و تخصصي و با توكل به خداوند متعال، در يك عمليات ضربتي موفق شدند اتوبوسي که در حال انتقال متهمان بوده را در شهرستان "اليگودرز" شناسایی و مهدي ملقب به ساطور را به همراه همدستش دستگير كنند. 

وي با اشاره به اينكه متهمان به استان فارس انتقال داده شدند، گفت: اين ضاربان سنگدل و بيرحم در بازجويي اوليه به جرم خود اقرار و پس از سير مراحل قانوني روانه زندان شدند.  

سردار ملك‌زاده تصريح كرد: امنيت شهروندان خط قرمز پليس است و اراذل و اوباش بدانند كه نيروي انتظامي استان فارس با هماهنگي مقام قضائي شديدترين برخورد را با آنان مي‌كند.

 

 

 

انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
261 کلیک ها  آخرین ویرایش در چهارشنبه, 09 مهر 1399 15:24
این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا