کسب رتبه نخست استان در جذب حامیان ایتام در چهار سال متوالی

کسب رتبه نخست استان در جذب حامیان ایتام  در چهار سال متوالی
   
کسب رتبه نخست استان در جذب حامیان ایتام  در چهار سال متوالی |||| ||||

راستین آنلاین :استاندار فارس گفت :میانگین سرانه دریافتی در استان ۷۲۶ هزار تومان است که این رقم در سرانه دریافتی محسنین ۲۴۷هزار تومان می باشد، که مقداری از میانگین کشوری بالاتر است.

 
عنایت الله رحیمی گفت :میانگین سرانه دریافتی در استان 726 هزار تومان است که این رقم در سرانه دریافتی محسنین 247هزار تومان می باشد، که مقداری از میانگین کشوری بالاتر است. 
 
او  در جلسه طرح" هر کارمند حامی فرزند معنوی" که به صورت ویدیوکنفرانس و با حضور جهانگیری معاون اول رئیس جمهور برگزار شد، با گرامی داشت ایام هفته دفاع مقدس و با اشاره به تلاش ها انجام گرفته در افزایش جذب حامیان این طرح گفت: تشکیل دبیر خانه، حضور مدیران کل دستگاه‌ها وبرگزاری جلسات ویژه و ابلاغ به فرمانداران و تهیه فرم داوطلبی از جمله فعالیت های انجام گرفته برای افزایش مشارکت کارکنان دولت در حمایت از ایتام بوده است. 
 
 وی با تقدیر از تلاش های کمیته امداد در اجرای این طرح اظهار داشت : اکنون بیش از نه هزار و 212 نفر ایتام زیر پوشش این طرح قرار دارند و همچنین 
محسنین استان بیش از 14 هزار و 405 نفر میباشد و در این راستا بیش از یک هزار و 629نفر حامی طرح اکرام وجود دارد، که از این میزان بیش از 40میلیارد تومان از حامیان ایتام و بیش از 21 میلیارد تومان از حامیان طرح محسنین وصول شده است. 
 
 نماینده عالی دولت در استان فارس افزود: میانگین سرانه دریافتی در استان 726 هزار تومان است که این رقم در سرانه دریافتی محسنین 247هزار تومان می باشد که مقداری از میانگین کشوری بالاتر است. 

 رحیمی خاطر نشان کرد : میانگین سرانه پرداختی حامیان اکرام یک میلیون و یکصدو نوزده هزار میلیارد ریال است که برآورد سالیانه ما وصول 104 میلیارد تومان بوده که از این میزان تاکنون 61 میلیارد تومان وصول شده است. 

 استاندار فارس با ابراز خرسندی از اقدامات انجام گرفته در این طرح گفت: خوشبختانه با حمایت خیران، فارس در چهار سال متوالی موفق به کسب رتبه اول کشور شده و در این زمینه بیش از 80 هزار حامی جذب شده است. 

 

او خاطر نشان کرد : بیش از هشت درصد رشد در سال 95 نسبت به سال 94، 30 درصد رشد نسبت به سال 95، 36 در صد رشد در سال 97 و در سال 98 بیش از 52 درصد در وصول رشد حاصل شده است.  

گفتنی است این جلسه با طرح نظرات خیران فارس و سخنرانی معاون اول رئیس جمهور پایان یافت

 
 
 
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
56 کلیک ها  آخرین ویرایش در چهارشنبه, 02 مهر 1399 19:23
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا