فرمانده نیروی انتظامی استان فارس عنوان کرد؛

فرمانده نیروی انتظامی استان فارس عنوان کرد؛
سردار احمد علی گودرزی
  • فرمانده نیروی انتظامی استان فارس گفت: بالغ بر 45 درصد طلاق ها ريشه در اعتياد دارد و 6 تا 10 درصد از تصادفات نيز به دليل مصرف مواد مخدر است.
طلاق و تصادف ها هم ریشه دراعتیاد دارد

سرویس اجتماعی راستین آنلاین از شیراز، سردار "احمد علي گودرزي" در مراسم امحاء مواد مخدر در شيراز، با بیان اینکه، فارس در بحث کشف و مبارزه با ورود مواد مخدر رتبه چهارم کشوری را داردف افزود: مهمترین راهکار پیشگیری از اعتیاد آگاه کردن جامعه است

وي با اشاره به اینکه 5 تیر ماه مصادف با 26 ژوئن بعنوان روز جهانی مبارزه با مواد مخدر نامیده می شود، ادامه داد: در ایران سالانه بیش از 40 تن مواد عفیونی توسط ماموران مبارزه با مواد مخدر ناجا کشف می شود.

رئیس پلیس فارس تاکید کرد: مبارزه فراگیر و کشفیات گستره مواد مخدر در کشور ایران را به عنوان پرچمدار مبارزه با مواد مخدر مطرح کرده است.

گودرزي تعداد شهدای این نیرو را در مبارزه با مواد مخدر 148 نفر اعلام کرد و افزود: ما در این مسیر در نیروی انتظامی روزانه شهید داریم.

فرمانده انتظامي استان فارس با تأكيد بر اینکه مبارزه با باند های قاچاق مواد مخدر دردستورکارما قرار دارد، گفت: در استان فارس ازابتدای امسال تا کنون بیش از 19 باند مواد مخدر منهدم شده که مقدار مواد مخدر کشف شده از این باند ها بالغ بر 8 تن است.

یاد آور می شود در مراسم امحاء امروز بالغ بر 6 تن مواد مخدر غیر دارویی در شیراز نابود شد.

1077 کلیک ها  سه شنبه, 01 تیر 1395 08:37
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا