سازمان های مردم نهاد جوانان استان فارس با صدور بیانیه ای از نهادها و سازمان‌های بین‌المللی درخواست کردند تا از ظرفیت های خود برای لغو تحریم‌های ظالمانه علیه کشورمان استفاده کنند

سازمان های مردم نهاد جوانان استان فارس با صدور بیانیه ای از نهادها و سازمان‌های بین‌المللی درخواست کردند تا از ظرفیت های خود برای لغو تحریم‌های ظالمانه علیه کشورمان استفاده کنند
   
سازمان های مردم نهاد جوانان استان فارس با صدور بیانیه ای از نهادها و سازمان‌های بین‌المللی درخواست کردند تا از ظرفیت های خود برای لغو تحریم‌های ظالمانه علیه کشورمان استفاده کنند |||| ||||

راستین آنلاین :سازمان های مردم نهاد جوانان استان فارس با صدور بیانیه ای از نهادها و سازمان‌های بین‌المللی درخواست کردند تا از ظرفیت های خود برای لغو تحریم‌های ظالمانه علیه کشورمان استفاده کنند.

در این بیانیه که یک نسخه از آن نیز به پایگاه خبری راستین آنلاین ارسال شده ،آمده است
 
 به نام خداوند بخشنده مهربان
 
 زمانی که شیخ مصلح الدین سعدی شیرازی با اعجاز در سخن از محنت مشترک بنی آدم گفت، کسی گمان نمی‌کرد قرنها بعد این سخن به دلیل تصمیمات سنگدلانه برخی افراد، عده‌ای انسان بی گناه به دلیل ناتوانی در دستیابی به منابع پزشکی جان خود را از دست دهند. شیوع بیماری کووئید ۱۹ آزمون مناسبی برای سنجش میزان اعتقاد دولت ها و دولتمردان کشورهای مختلف جهان به نوع دوستی و اقدامات بشردوستانه است،اما در شرایطی که تحریم‌های ظالمانه آمریکا و دنباله روی ذلیلانه ی غرب .
 
کادر درمان و مردم مظلوم کشورمان را بیش از هر زمانی در دستیابی به منابع بشردوستانه، کمک‌های جهانی، اقلام پزشکی، حیاتی و... محروم ساخته است، و اگر نبود غیرت و همت و تخصص کادر درمانی کشور که بهتر از هر کشور غربی عمل کرده و انسان دوستی و میهن پرستی را با تاسی به آیین اسلام معنایی دیگر نمودند جان هزاران انسان به مخاطره می‌افتاد.
 
در این وانفسا نقش‌آفرینی نهادها و سازمانهای بین المللی در راستای تلاش برای از بین بردن آثار سوء این تحریم ها و تصمیمات، بیش از هر زمانی ضمن اثرگذاری می‌تواند در تاریخ ثبت و ضبط شود.
لذا مجمع جوانان فارس به نمایندگی از یکصد و سی سازمان مردم نهاد جوانان استان فارس به عنوان تشکل هایی غیر سیاسی با ماموریت های اجتماعی از تمامی سازمان‌ها، نهادهای بین المللی و همچنین فعالان اجتماعی سراسر دنیا درخواست می کند تا از تمامی ظرفیت های خود برای لغو این تحریم ها استفاده کنند.
بی شک نتیجه لغو این تحریم ها می تواند نجات جان هزاران انسان بی‌گناه باشد. 
انتهای پیام /  101
796 کلیک ها  آخرین ویرایش در سه شنبه, 09 ارديبهشت 1399 12:09
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا