نطق های پینگ پنگی اعضای شورا و شهردار شیراز

نطق های پینگ پنگی اعضای شورا و شهردار شیراز
   

راستین آنلاین:پس از آنکه سینا بنی زمانی در صحبت های چند روز گذشته خود از پیگیری شورا جهت ارائه برنامه زمانبندی پروژه های انسان محورشهرداری شیراز خبرداد و از کند بودن این پروژه ها انتقادکرد،حالا نائب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز می گوید:سرعت و‌ کیفیت اجرای پروژه های عمرانی شهرداری از مطالبات جدی شوراست.

ابراهیم صبوری که  در مراسم تکریم و معارفه مدیران شهرداری شیراز سخن می گفت افزود: سرعت و کیفیت اجرای پروژه‌ها یکی از مطالبات درحوزه‌ی عمرانی شهرداری است و اگر اجرای پروژه مدت زمان زیادی به طول انجامد حلاوت آن دیگر بی معنی است .

وی شفافیت را سرلوحه کار شورای پنجم عنوان کرد و گفت: باید پروژه ها به صورت شفاف به مردم ارائه و با سرعت و کیفیت انجام شود.  

اما شهردار شیراز هم که براساس عرف در این مراسم حضور داشت گفت: در شش ماهه دوم سال 98 روزهای خوبی در انتظار شیراز و شهروندان است چراکه  شاهد افتتاح پروژه های مختلف و آغاز عملیات اجرایی پروژه های انسان محور خواهیم بود.

اسکندر پورافزود: پروژه های عمرانی را سرمایه مردم شیراز می دانم و از این رو در سال اول و دوم فعالیت اهتمام خود را بر تکمیل پروژهای نیمه تمام گذاشتم و در حال حاضر نیز با به ثمر رسیدن این پروژه ها، پروژه های انسان محور منطبق بر دیدگاه های شورا را با جدیت بیشتری پیگیری می کنیم.

وی در عین حال افزایش باید سرعت ساخت و تکمیل پروژه های عمرانی را نیازمند هماهنگی شهرداران مناطق یازده گانه، سازمان عمران و معاونت فنی و عمرانی با یکدیگر دانست.

اسکندر پور با بیان این نکته که استراتژی شهردار و شورا مبتنی بر حفظ احترام و کرامت مردم است و شهرداران مناطق نیز باید این رویه را در پیش بگیرند و با مراجعین خوب برخورد کنند،قضاوت مردم را برمبنای خروجی کار و کاهش میزان مشکلات مردم و  عملکرد مجموعه مدیرت شهری دانست.

حالا شورای پنجم به نیمه راه رسیده است و افکار عمومی منتظر تحقق وعده های اعضای این شورا است.

وعده هایی که بخش عمده آن براساس طرح های انسان محور برنامه ریزی شده و شهردار منتخب شورا نیز با ارائه برنامه ای منطبق با همین وعده ها کلید شهر شیراز را به دست گرفته است،باید منتظر ماند و دید که وعده ی اسکندر پور مبنی بر رسیدن روزهای خوب برای شهر شیراز در نیمه دوم امسال می تواند افکار عمومی را اغنی کند یا خیر؟ 

انتهای پیام /  101
664 کلیک ها  آخرین ویرایش در چهارشنبه, 13 شهریور 1398 22:01
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا