پرداخت 7هزار و 660 فقره وام قرض الحسنه ازدواج توسط بانک صادرات فارس

پرداخت 7هزار و 660 فقره وام قرض الحسنه ازدواج توسط بانک صادرات فارس
اصغر عباسپور
راستین آنلاین:مدیریت شعب بانک صادرات استان فارس از پرداخت 7هزار و 660 فقره وام قرض الحسنه ازدواج توسط این بانک خبر داد و گفت: این میزان وام از ابتدای سال جاری تاکنون پرداخت شده است. 


اصغر عباسپور با بیان اینکه پرداخت این میزان تسهیلات باعث شده مدیریت شعب بانک صادرات فارس رتبه نخست بانک های استان و شبکه بانک صادرات ایران را در زمینه پرداخت وام قرض الحسنه ازدواج را به خود اختصاص دهد، اظهارداشت: براساس آمار رسمی پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در این بانک نسبت به سال گذشته رشد 135 درصدی را تجربه کرده است. 

وی با اشاره به تاکید مسئولان ارشد نظام در خصوص تسهیل شرایط ازدواج جوانان، عمل کردن به وظایف اجتماعی را یکی از رسالت های اصلی این بانک دانست و گفت: جوانان سرمایه های اصلی کشور هستند و رسیدگی به مشکلات اقتصادی و اشتغال این قشر از دغدغه های مسئولان نظام می باشد و امید داریم همه نهادها، دستگاه های اجرایی، بانک ها و موسسات مالی با اولویت دادن به این مهم بتوانند مشکلات نسل جوان را در زمینه های مختلف برطرف نمایند.

 وی با تاکید براینکه مدیریت شعب بانک صادرات استان فارس به ارایه خدمات و تسهیلات اجتماعی توجهی خاص دارد، ابرازداشت: برهمین اساس پرداخت تسهیلات به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی در دستور کار این مدیریت قرار دارد تا بتواند زمینه توانمندسازی این گروه از افراد جامعه را فراهم آورد. 

وی در ادامه پرداخت تسهیلات بهسازی بافت های روستایی از طریق بنیاد مسکن و پرداخت تسهیلات طولانی مدت به زندانیان معسر از طریق ستاد دیه را به عنوان بخشی دیگر از خدمات ارایه شده توسط مجموعه متبوع خود مطرح کرد و گفت: در کنار موارد ذکر شده، کمک به افزایش سطح خدمات درمانی بیماران، بخشی از فعالیت هایی است که بانک صادرات استان فارس در راستای اجرایی کردن وظایف و رسالت های اجتماعی خود انجام داده است
156 کلیک ها  جمعه, 27 مرداد 1396 17:23
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا