معاون استاندار فارس و فرماندار ويژه شهرستان جهرم:

معاون استاندار فارس و فرماندار ويژه شهرستان جهرم:
علیرضا صحرائیان
  • معاون استانداروفرماندارویژه جهرم در جلسه هم انديشي و بررسي مسائل و مشكلات دانشگاه آزاد واحد جهرم كه با حضور اعضاي هيئت علمي و پرسنل آن دانشگاه برگزار گرديد بيان داشت: دانشگاه آزاد اسلامي واحد جهرم به دليل سابقه زيادي كه در بحث علم آموزي در سطح شهرستان دارد، بايد در تصميم گيري ها و تصميم سازي هاي شهرستان نقش آفريني كند.
از ظرفيت اساتيد دانشگاه ها در تصميم گيري ها و تصميم سازي هاي شهرستان استفاده خواهيم كرد

راستین آنلاین-علیرضا صحرائیان افزود: امروز كه به سبب كم شدن درآمد دانشگاه اين مركز علمي دچار تنگنا هاي مالي گرديده است بايد به دنبال ايجاد درآمد پايدار باشيد تا بتوانيد رسالت علمي خود را با قدرت و شدت پيگيري كنيد.
فرماندار ويژه شهرستان جهرم خواستار پيگيري احداث مجتمع تفريحي رفاهي در اراضي ورودي شهرستان توسط اين دانشگاه شد و اظهار داشت: به دليل موقعيت خوب اين دانشگاه كه در ورودي جهرم قرار دارد مي توان براي رفاه حال مسافرين در ايام سال نسبت به راه اندازي مجتمع تفريحي رفاهي اقدام كرد و از اين راه هم درآمد پايداري براي دانشگاه كسب كرد و هم خدمتي مناسب به مردم رساند.
وي در پايان از شهردار جهرم خواست كه نسبت به اصلاح ميدان و تقاطع در مسير آمد و رفت دانشجويان و اساتيد اقدام عملي لازم انجام دهد و گزارش اقدام انجام شده را به فرمانداري ويژه ارسال نمايد.

230 کلیک ها  جمعه, 30 مهر 1395 17:35
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا