معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان جهرم:

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان جهرم:
علیرضاصحرائیان
  • جلسه هماهنگی اجرای طرح بهار نکو با حضور علیرضا صحرائيان معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان جهرم، محمد رحمانیان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و حسین شکوری نماینده نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد.
آگاهی بخشی درباره زندگی مشترک به زوج‌های جوان قبل از تشکیل خانواده ضرورتی انکارناپذیراست

راستین آنلاین معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان جهرم، دراین نشست گفت:پژوهش و آموزش در بحث خانواده، تسهیل و ترویج ازدواج موفق، افزایش آگاهی پسران و دختران، افزایش آگاهی‌های مربوط به مسایل زناشویی با افزایش مهارت های زندگی با رویکردی اسلامی و توانمندسازی خانواده‌های در جهت تربیت نسل سالم از اهداف طرح بهار نکو است.

علیرضا صحرائيان در حاشیه این جلسه با بیان ضرورت آگاهی بخشی درباره زندگی مشترک به زوج‌های جوان قبل از تشکیل خانواده به عنوان یک ضرورت انکارناپذیرگفت: باتوجه به تأکیدات مقام معظم رهبری درباره خانواده و لزوم تحکیم بنیاد آن، فرمانداری ویزه شهرستان جهرم با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و نهاد نمایندگی رهبری در تفاهم نامه ایی جهت اجرای طرح بهار نکو منعقدکنند.

وی افزود: در این خصوص جلسه‌ایی برگزار و موضوع در مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. بر این اساس مقرر شد برای اجرای  این طرح دانشگاه علوم پزشکی مکان مورد نیاز و تجهیزات در اختیار نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شیراز قرار دهد و در این راستا فرمانداری ویزه شهرستان جهرم  ضمن جلب حمایت استانداری بر حسن اجرای طرح نظارت داشته باشد.

فرماندار ويژه شهرستان جهرم هدف از اجرای این طرح را آگاهی بخشی به خانواده‌ها یاری رسانی به آنهادر حل مشکلاتشان عنوان کرد.

صحرائیان با بیان اینکه هدف اصلی طرح بهار نکو کاهش طلاق بوده است اضافه کرد: پژوهش و آموزش در بحث خانواده، تسهیل و ترویج ازدواج موفق، افزایش آگاهی پسران و دختران، افزایش آگاهی‌های مربوط به مسایل زناشویی با افزایش مهارت های زندگی  با رویکردی اسلامی و توانمندسازی خانواده‌های در جهت تربیت نسل سالم را از دیگر اهداف این طرح ذکرکرد.

وی در ادامه گفت: مراجعین با مهارتهای زندگی، بهداشتی و جنسی، روانشناسی زن و مرد و احکام اسلامی و حقوق متقابل زوجین آشنا می شوند.

365 کلیک ها  جمعه, 07 آبان 1395 11:01
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا