رئیس دوره ای شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب فارس:

رئیس دوره ای شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب فارس:
بهمن حاجات نیا
  • رئیس شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب استان فارس گفت: همه ما اعم از نمایندگان منتخب مردم شیراز ونمایندگان احزاب باید تلاش کنیم که به آفت غفلت دچار شویم.
مجلسی که نمایندگانش کفن می پوشند ودرمیان صندلی هایش راه پیمایی می کنند نمی تواند قانون گذار باشد و برای معیشت مردم کار و فعالیت کند

بهمن حاجات نیا شامگاه امروز پنجشنبه 10 تیر ماه که  در ضیافت افطاراحزاب اصلاح طلب استان فارس سخن می گفت ، با بیان اینکه  در انتخابات گذشته مردم پیام خود را به مسئولان اعلام کردند، گفت: معنی و مفهوم پیامی که مردم در انتخابات اخیر اعلام کردنداین بود که از وضعیت مجالس هشتم و نهم نارضایتی داشتند .

حاجات نیا با اشاره به اینکه وظیفه ذاتی مجلس قانون گذاری و نظارت بر قوه مجریه است، افزود: این دو مجلس به جای نظارت بر اجرای قانون ریشه فساد و انحراف در قوه مجریه شده بود.

این فعال سیاسی گفت: مردم فهمیدند که تمام مشکلات  و انحرافات از مسیر مجلس گذشته و همه اینها دست به دست هم داد تا مردم با تمام قوا به پای صندوق های رای بیایند و اعتراض خود را بدینوسیله اعلام کنند.

رئیس شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب فارس با اشاره به رفتار های فراقانونی برخی نمایندگان مجلس در دو دوره قبل گفت:برخی نمایندگان این دو دوره  به جای قانونگذاری کفن پوشیدند و بین صندلی های مجلس به  راه پیمایی و شعار دادن اقدام کردند.

حاجات نیا افزود: مشخص است که چنین مجلسی نمی تواند قانون گذار باشد و برای معیشت مردم کار و فعالیت کند .

وی علت دیگر پیروزی درانتخابات مجلس  را همدلی ، اجماع و وحدت احزاب و فعالین اصلاح طلب دانست و گفت: وحدت بوجود آمده اتفاقی نادر و قابل ملاحظه بود.

دبیر حزب اسلامی کار استان فارس  این اتفاق را شاه کلید رسیدن به لیست امید دانست و گفت این پیروزی در شرایطی به دست آمد که  شرایط و ابزار در به نفع و دراختیار رقیب بود.

حاجات نیا با تاکید بر اینکه  که احزاب  و نمایندگان نبایدپیام مردم درانتخابات  را فراموش کنند افزود:همه ما باید  دلیل پیروزی در انتخابات را بدانیم و وضعیت سیاسی و معیشتی مردم را درک کنیم.

جاجات نیا در پایان از مسئولین و نماینده عالی دولت در استا ن فارس خواست که شرایط و تمهیدات لازم را برای ورود به اتخابات آتی که اهمیت ویژه ای دارد را فراهم کند.

سرویس استان های راستین آنلاین

573 کلیک ها  پنج شنبه, 10 تیر 1395 20:26
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا