وزیر اطلاعات:

وزیر اطلاعات:
محمودعلوی
  • وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی با بیان اینکه دولت با استقبال از نقد سازنده دست منتقدین را به گرمی می فشارد گفت: عمر و عاص خواندن رئیس جمهور تخریب است نه نقد
عمر و عاص خواندن رئیس جمهور تخریب است نه نقد

حجت الاسلام والمسلمین محمود علوی که بامدادچهارشنبه سوم شهریور دریک برنامه زنده تلوزیونی سخن می گفت به انتقادات مطرح شده به تیم رسانه ای دولت در مقابل تخریب دولت در برخی رسانه ها و تریبون ها اشاره کرد وگفت:دولت بنا ندارد با هزینه کرد از بیت المال پاسخ این تخریب ها را بدهد.

وی ادبیات نقد و تخریب رامتفاوت از یکدیگر دانست و گفت:اطلاع دقیق داریم که برخی گروه ها با هزینه کردصدها میلیون تومان و تهیه بولتن های مختلف عزم خودرابرای تخریب دولت جزم کرده اند.

علوی با ابراز تاسف از راه پیداکردن این بولتن ها به برخی تریبون ها افزود:این عده از این موضوع غافل شده اند که مردم مظلومیت دولت را درک کرده اند و سره را از ناسره تشخیص می دهند.

وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی دفاع بدون چشمداشت مردم از دولت در فضای مجازی را نشانه ی اعتماد مردم و برملا شدن مظلومیت دولت دانست و گفت:مردم ما می دانند که باید یار مظلوم و دشمن ظالم باشند.

علوی گفت:اینکه عده ای مشت هاراگره کرده و هرچه می خواهند بگویندرانمی توان نقد نامید.

وی در بخش دیگری از صحبت هایش به شایعه برگزاری جلسه مشترک رئیس جمهور،آیت الله هاشمی وتعدادی از وزرا ازجمله وزیر اطلاعات در تعطیلات نوروز در کیش با حضور برخی شخصیت های خارجی اشاره کرد و گفت:اساس این شایعه کذب محض بود و هدفی جز تخریب دولت و شخص رئیس جمهور را دنبال نمی کرد.

علوی مظلومیت روحانی را بیش از این موارد عنوان کرد و گفت:در برخی برنامه های اجتماعی ،سیاسی نظیر راهپیمایی بیست و دومبهمن عده ای عکس های رئیس جمهور را که راهپیمایی کنندگان با خود همراه دارند جمع آوری می کنند.

وی افزود:در یکی از سفرهای استانی رئیس جمهور هم مواردی مشاهده شد که برخی افراد تصاویر دکتر روحانی را ازدست مردم می گرفتند و اجازه نشان دادن این تصاویر را به هواردارن دولت نمی دادند.

حجت السلام والمسلمین محمود علوی در بخش دیگری از صحبت هایش به لزوم ایجاد فضایی امن در کشور اشاره کرد و :پس از برجام گروه های زیادی برای سرمایه گذاری در کشور ابرازتمایل کردند،اما برخی جر و بحث های داخلی و مخالفات های مقرضانه با برجام باعث شد تا بسیاری از این گروه ها اعتمادخودرابرای سرمایه گذاری درایران از دست دهند.

وی در بخش دیگری از صحبت هایش به مسئله فیش های نجومی اشاره کرد و گفت:کسانیکه این فیش ها را افشا کردنددو دسته اند.

وزیر اطلاعات ادامه داد:بخش اول کسانی بودند که به دنبال افشای یک فساد اقتصادی بودند و بخش دم کسانی بودند که با نگاه های کینه توزانه به دنبال سلب اعتماد مردم از دولت بود.

علوی با بیان اینکه مسئله فیش های حقوقی منحصر به دولت نیست و دردو قوه ی دیگر نیز وجود دارد افزود:عده ای خواسته یا ناخواسته با کوبیدن دولت به نظام ضربه می زنند.

431 کلیک ها  چهارشنبه, 03 شهریور 1395 00:24
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا