گزینه احتمالی اصولگریان برای انتخابات 96

گزینه احتمالی اصولگریان برای انتخابات 96
آیت الله سیدمحمد غروی
  • آیت الله سیدمحمد غروی استاد حوزه و دانشگاه گفت: تا انتخابات ریاست جمهوری وقت بسیار است، طبیعتا وقتش که بشود اصولگرایان در مورد کاندیداهای خود ارزیابی خواهند داشت. بنده معتقدم که در نهایت، گزینه اصولگریان در سال 96 کسی نیست جز آقای روحانی.

آیت الله سیدمحمد غروی استاد حوزه و دانشگاه گفت: تا انتخابات ریاست جمهوری وقت بسیار است، طبیعتا وقتش که بشود اصولگرایان در مورد کاندیداهای خود ارزیابی خواهند داشت. بنده معتقدم که در نهایت، گزینه اصولگریان در سال 96 کسی نیست جز آقای روحانی.

وی با بیان اینکه عملکرد مثبث دولت و عدم حضور چهره شاخص باعث روی آوردن اصولگرایان به روحانی است، گفت: دولت یازدهم در بسیاری از موارد عملکرد خوبی داشته است. 

اگر اصولگرایان فرد بهتری را در نظر داشته باشند و مطمئن باشند که اگر او بیاید بهتر میتواند عمل کند و مفید تر واقعا شود، طبیعتا آن فرد را انتخاب می کنند. اما اکنون، ممکن است به دلیل اینکه این دولت موفق بوده، اقای روحانی را حمایت کنند.

آیت الله غروی در پاسخ به سئوالی در مورد ورود احتمالی جلیلی به انتخابات گفت: باید وقتش برسد تا معلوم شود. ایشان اصولگرا هستند، اگر نظر داشته باشند بیایند، خب ورود پیدا می کنند، اینطور نیست که کسی مانعش شود.

 

سرویس سیاسی راستین آنلاین

514 کلیک ها  جمعه, 25 تیر 1395 12:30
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا