ملانیا ترامپ سخنان همسرش درمورد زنان را«غیرقابل قبول و توهین آمیز» خواند

ملانیا ترامپ سخنان همسرش درمورد زنان را«غیرقابل قبول و توهین آمیز» خواند
ملانیا ترامپ
  • همسر نامزد جنجالی جمهوریخواهان در انتخابات آمریکا گفت حرفهای همسرش «توهین آمیز و غیرقابل قبول» است.

راستین آنلاین -درعین حال ملانیاترامپ معتقد است  همسرش یک رهبر است. او ابراز امیدواری کرده که مردم نیز پوزش دونالد ترامپ را بپذیرند.

پیشتر برخی رهبران و چهره های سرشناس جمهوریخواه ضمن تقبیح و محکوم ساختن سخنان دونالد ترامپ در ویدئویی که روز جمعه منتشر شد، خواستار خروج او از صحنه مبارزات انتخاباتی شدند.

با تمام انتقادات ترامپ روز شنبه در مصاحبه با روزنامه آمریکایی وال استریت جورنال گفت به هیچ وجه حاضر نیست کنار برود. او گفت کمپین انتخاباتی اش وضع بحرانی ندارد و درباره رقیب انتخاباتی اش گفت «هیلاری کلینتون نامزدی است که اشکال ها ایرادهای فراوانی» دارد.

این ویدئوی جنجالی که توسط واشنگتن پست منتشر شد باعث شده بسیاری از جمهوریخواهانی که قبلا از ترامپ حمایت کرده بودند، بگویند که حمایتشان از او را پس می گیرند.

ویدئوی ترامپ مربوط به سال ۲۰۰۵ و مکالمه دو نفره او با یک مجری تلویزیون است. ترامپ در این ویدئو که در یک اتوبوس انجام می شود می گوید که قصد داشته با یک زن متاهل رابطه جنسی برقرار کند. او در این مکالمه با زبانی رکیک سخن می گوید. ترامپ می گوید «وقتی آدم پول و موقعیت دارد» زنان تسلیمش می شوند. این ویدئو مربوط به زمانی است که وی به تازگی با همسر کنونی اش ملانیا ازدواج کرده بود.

ملانیا ترامپ در بیانیه ای در روز شنبه گفت این کلمات مردی که او میشناسد را نمایندگی نمی کند و همسرش «قلب و مغز یک رهبر را دارد.»

واکنش شخصیت های سیاسی آمریکا به اظهارات ترامپ

وب سایت فاکس نیوز در نقل ازی واکنش شخصیت های سیاسی به اظهارات غیراخلاقی «دونالد ترامپ،» نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا درباره زنان را منتشر کرد. انتقادات این شخصیت ها از ترامپ در ادامه آمده است.

 

«هیلاری کلینتون،» نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا: «این وحشتناک است. نمی توانیم به این مرد اجازه دهیم رئیس جمهور شود.»

 

«تیم کین،» نامزد معاون دموکرات کلینتون: «این رفتار منزجر کننده است. حالم را به هم می زند.»

 

«رینس پریبس،» رئیس کمیته ملی جمهوری خواهان: «نباید هرگز درباره زنی به این شکل حرف بزنیم. هرگز.»

 

«پال رایان،» رئیس مجلس نمایندگان آمریکا: «از چیزی که امروز شنیدم بسیار ناراحتم. باید به زنان احترام بگذاریم و از آنها دفاع کنیم، نباید به آنها به دید ابزار نگاه کنیم. امیدوارم آقای ترامپ برخوردی جدی داشته باشد و به این کشور نشان دهد برای زنان احترام بیشتری قائل است.»

 

«میچ مکانل،» رهبر اکثریت سنای آمریکا ا زحزب جمهوری خواه: «این اظهارات زننده هستند و در هیچ شرایطی پذیرفتنی نیستند. به عنوان پدر سه دختر معتقدم ترامپ باید به طور مستقیم از زنان و دختران سراسر دنیا عذرخواهی کند.»

 

«دانا برازیل،» رئیس موقت کمیته ملی حزب دموکرات: «اظهارات ترامپ زننده، منزجر کننده و بی احترامی محض به زنان است. این دقیقاً دونالد ترامپ است. به همین علت ترامپ برای ریاست جمهوری مناسب نیست.»

 

«جان مک کین،» سناتور ایالت آریزونا: «هیچ توجیهی برای اظهارات منزجرکننده ترامپ درمورد زنان وجود ندارد. هیچ زنی نباید قربانی چنین رفتار نامناسبی قرار گیرد. ترامپ باید به تنهایی عواقب این رفتار ناشایست را به دوش بکشد.»

 

«مارک کرک،» سناتور ایالت ایلینوی: «دونالد ترامپ باید حذف شود. حزب جمهوری خواه باید به دنبال جایگزین باشد.»

 

«گری هربرت،» فرماندار ایالت یوتا: «اظهارات دونالد ترامپ از انزجار و تنفر هم فراتر رفته اند. با اینکه نمی توانم به کلینتون رأی دهم، به ترامپ هم رأی نمی دهم.»

 

«میت رامنی،» نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال 2008: «این اظهارات منزجرکننده، ارزش زنان و دختران ما را پایین می آورد و چهره آمریکا در دنیا را مخدوش می کند.»

 

«جب بوش،» فرماندار ایالت فلوریدا: «به عنوان پدربزرگ دو دختر ارزشمند، معتقدم عذرخواهی ترامپ برای جبران اظهارات ناشایستش کافی نیست.»

 

«تد کروز،» سناتور ایالت تگزاس: «این اظهارات آزاردهنده و نامناسب هستند. هیچ راه جبرانی برای آنها وجود ندارد. هر شخصی اعم از زن و دختر و مادر باید محترم شمرده شود.»

 

«مارکو روبیو،» سناتور ایالت فلوریدا: «اظهارات ترامپ مبتذل و توجیه نشدنی بودند. هیچ کس حتی در حریم شخصی خودش هو نباید درباره زنان اینگونه سخن بگوید.»

 

«جف فلیک،» سناتور ایالت آریزونا: «آمریکا لیاقت رئیس جمهور بهتری است.»

 

 

 

1117 کلیک ها  یکشنبه, 18 مهر 1395 00:09
این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا