• مدیرکل ورزش و جوانان فارس:

دیداربا قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی ابتکار و ایده استاندار فارس بود

راستین آنلاین:مدیر کل ورزش و جوانان فارس گفت: دیداربا قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی ابتکار و ایده استاندار فارس بود.

حیدر علی کامیاب که در دیدار استاندار فارس با تعدادی از قهرمانان و پیشکسوتان رشته های مختلف ورزشی با استاندار فارس سخن می گفت،با تقدیر از نگاه ویژه رحیمی به مقوله ورزش افزود:براساس این ایده استاندار پیشکسوتان و قهرمان رشته های مختلف ورزشی در فواصل معین دردیدار های های جداگانه با استاندار دیدار خواهند کرد.

وی با بیان اینکه هدف از این دیدار های چهره به چهره بررسی مشکلات قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی توسط  شخص استاندار به عنوان رئیس شورای عالی ورزش استان است افزود:مزیت این دیدار ها بومی بودن استاندار و شناخت کافی و کامل وی از ورزشکاران استان است.

مدیر کل ورزش و جوانان فارس  با باین اینکه دغدغه مسکن عمده ترین مشکل ورزشکاران و قهرمانان استان است افزود:چارچوب های قانونی اجازه هزینه کردن به اداره کل ورزش و جوانان برای تامین مسکن ورزشکاران را نمی دهد.

کامیاب افزود:به پینشهاد استاندار فارس اساسنامه  تعاونی مسکن قهرمانان ورزشی مهیا و برای سیر مراحل قانونی آماده خواهد شد تا با حمایت های قانونی دکتر رحیمی بخشی از این دغدغه در میان مدت مرتفع شود.

گفتنی است در این دیدار خلیل عقاب،غلامحسین پیروانی،حسین غرقی ،منصور سپهری،سعید کیخا،امیررضا ده بزرگی،گرایی،زارع،ارزشمندی رحمانی،ارجمند و چندتن دیگر از ورزشکاران و پیشکسوتان فارس به بیان دیدگاه  و مشکلات خود در ورزش پرداختند.

367 کلیک ها  جمعه, 18 مرداد 1398 21:42
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا