نیاز حداقل 4500 دانش آموز به ابزار آموزشی الکترونیک در استان فارس

نیاز حداقل 4500 دانش آموز به ابزار آموزشی الکترونیک در استان فارس
   
نیاز حداقل 4500 دانش آموز به ابزار آموزشی الکترونیک در استان فارس |||| ||||

راستین آنلاین :در فاز اول تهیه ملزومات آموزشی برای دانش آموزان نیازمند استان فارس، 2000 خانواده با اولویت دارا بودن بیش از یک دانش اموز شناسایی شدند، که تا پایان مهر ماه تبلت در اختیارشان قرار می گیرد.

 
جلسه هم افزایی کمیته امداد فارس و اداره کل آموزش و پرورش استان فارس جهت تهیه ملزومات آموزشی برای دانش اموزان نیازمند استان به میزبانی اموزش و پرورش برگزار شد.
 
مدیر کل آموزش و پرورش فارس در این جلسه با اشاره به تغییرات پیش آمده در برگزاری جشن عاطفه های امسال، گفت: مقارن بودن این جشن با ایام صفر و نامگذاری آن به شور عاطفه ها در جهت کاهش آلام و رنج افراد نیازمندی است که در بین ما زندگی می کنند.
 
او ضمن قدردانی از حضور همیشگی مردم نیک اندیش فارس در خلق صحنه های ایثار و فداکاری، متذکر شد: مدیریت، زمانی خود را خوب نشان می دهد که در بحران باشد.
 
اسماعیلی در ادامه افزود: کمیته امداد هر ساله در برنامه هایی نظیر جشن نیکوکاری و جشن عاطفه ها به عنوان تسهیل گر در کنار آموزش وپرورش فعالیت کرده است.همچنین در امر اطلاع رسانی و تبلیغات نیز همواره یاری رسان ما بوده است.
 
وی با بیان اینکه امسال نیاز دانش آموزان، متفاوت از سالهای گذشته است، گفت: امروز برای آموزش دانش آموزان نیاز به ابزار الکترونیکی داریم.
 
مدیر کل آموزش و پرورش فارس اضافه کرد: کمک مومنانه به این معناست که شان و آبروی نیازمند حفظ شود.امسال نیز از مدیران محترم تمامی مدارس استان توقع داریم همچون سالهای گذشته در جمع آوری و توزیع کمک های دانش آموزان، تمامی همت و تلاش خود را به کار گیرند.
 
محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس نیز در این جلسه گفت: یکی از رسالت های کمیته امداد توجه به تربیت و ارتقا سطح بینش و دانش مددجویان است.
 
وی با بیان اینکه کمیته امداد در کنار فرهنگیان پر تلاش همواره سعی در تربیت سالم فرزندان مددجویان در جامعه اسلامی دارد؛ افزود: امروز مفتخریم دانش آموزانی که تحت حمایت کمیته امداد بودند؛ در میادین علمی و آموزشی حائز زتبه های برتر هستند.
 
بذرافشان ابراز داشت: امسال نیز همچون سال های گذشته امیدواریم با ابتکار و خلاقیت خوی مدیران مدارس بتوانیم شاهد دریافت کمک های مردمی باشیم تا دغدغه دانش آموزان نیازمند را برطرف کنیم.
 
مدیر کل امداد فارس اضافه کرد: با تعامل خوب خیران و مدیر کل آموزش و پرورش فارس بیش از 2000 تبلت برای دانش اموزان استان فارس در حال سفارش و تهیه است که امیدواریم تا یک ماه آینده در اختیار این عزیزان قرار گیرد. 
 
بذرافشان با اعلام اینکه در استان فارس حداقل نیازمند 4500 تبلت برای دانش آموزان نیازمند هستیم، تصریح کرد: در فاز اول 2000 خانواده با اولویت دارا بودن بیش از یک دانش آموز شناسایی شدند که امید است با همدلی بتوانیم هر چه زودتر این ابزار را در اختیار دانش آموزان قرار دهیم.
 
وی همچنین افزود: برای تسهیل و تسریع در کمک به دانش اموزان نیازمند برای هر شهرستان کد ussd جداگانه ای در نظر گرفته شده است که در اختیار آموزش و پرورش همان شهرستان قرار گرفته تا کمک های دانش آموزان و خانواده های نوع دوستشان با رعایت عدالت بین دانش آموزان نیازمند توزیع شود.
بذرافشان متذکر شد: مردم نیک اندیش استان می توانند از چندین درگاه به صورت غیر حضوری کمک های خود را به نیازمندان اهدا کنند.کد USSD کمیته امداد فارس که با شماره گیری #071*1*8877* از طریق تلفن همراه قابل پرداخت است و شماره کارت 6037991899709376 و شماره حساب 01012773073000 که به دریافت کمک خیران جهت جشن نیکوکاری اختصاص یافته است. 
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
68 کلیک ها  آخرین ویرایش در دوشنبه, 31 شهریور 1399 11:41
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا