رد پای ژن خوب در تجاوزگروهی به دانش آموزان تهرانی/آیاعامل تجاوز یک آقازاده است؟

راستین آنلاین:داستان تراژادیک تجاوز گروهی  به دانش آموزان پسر یک دبیرستان در غرب تهران در حالی وارد مرحله ی جدیدی شده است که برخی از اولیاء این دانش آموزان مدعی شده اند عامل این جنایت یک آقازاده است.

در فیلم منتسب به اعترافات این معاون‌آموزشی که  با شکایت بیش از ۴۰ نفر از اولیای دانش‌آ‌موزان دیروز حوالی ساعت ۱۰صبح دیروز توسط پلیس امنیت بازداشت شده است، به وضوح این موضوع توسط اولیاء مطرح می شود و متهم در این مورد هیچ دفاعی از خود نمی کند.

برخی از دانش‌آموزان آسیب‌دیده اعتراف کرده اند که متهم اصلی پرونده، به دانش‌آموزان مشروب و سیگار می‌داده و برای‌ آنها فیلم‌های‌ مستهجن می‌فرستاده و علیه آن‌ها آزار جنسی روا می‌داشته اما برخی دیگر از دانش آموزان مدعی‌اند اتفاقات بیش‌تری رخ داده است. برخی خبرها حاکیست که آموزش‌ و پرورش برای یک ‌هفته می‌کوشیده که این ماجرا را بی‌سروصدا نگه دارد.

معاون‌آموزشی دبیرستان معین از حوالی آبان و آذر سال گذشته این آزارهای جنسی را آغاز کرده و پس‌از نوروز نیز به‌بهانه اردوهای مرور دروس، برخلاف ابلاغیه‌های آموزش ‌و پرورش درباره اردوهای دانش‌آموزی،‌ دانش‌آموزان را به شرکت در اردوهایی در کردان کرج و ... تشویق می‌کرده و برخی از آزارها در این اردوها روی داده است.

این در حالی است که برخی اولیاء مدعی شده اند که متهم قربانیان خود را مجبور به انجام اعمال منافی عفت در حضور وی می کرده است.

در فیلم مذکورمتهم برخی بزه انتسابی به خود را منکر می شود اما اعتراف می کند که با دانش آموزان به تماشای فیلم مستهجن می نشسته است.

 والدین شاکی این پرونده خواستار اشد مجازات برای متهم اصلی پرونده، پلمب‌شدن مدرسه و برگزاری کلاس‌های آسیب‌شناسی برای فرزندان آسیب‌دیده‌شان هستند.

انتهای پیام /  101
آخرین ویرایش در سه شنبه, 08 خرداد 1397 09:36
این مورد را ارزیابی کنید
(9 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا