استیضاح وزیر علوم دوباره به جریان افتاد

بهروز نعمتی
بهروز نعمتی  
استیضاح وزیر علوم دوباره به جریان افتاد بهروز نعمتی

راستین آنلاین:بهروز نعمتی درباره آخرین وضعیت استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی اظهارداشت: این استیضاح از سوی هیات رئیسه مجلس به کمیسیون عمران ارجاع شده و هم اکنون در این کمیسیون در دست بررسی نهایی است.

وی ادامه داد: کمیسیون عمران باید با استیضاح کنندگان و وزیر به گفتگو بنشیند و اگر در نهایت پاسخ های وزیر در کمیسیون قانع کننده نباشد و با هم به تفاهم نرسند و در نهایت تعداد استیضاح کنندگان بیشتر از ۱۰ نفر باقی بماند، گزارش استیضاح برای اعلام وصول به صحن مجلس ارائه می شود.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تعدادی از استیضاح کنندگان، امضاء خود را پس گرفته اند، در عین حال خاطرنشان کرد: تعداد امضاء ها در حال حاضر هم بیشتر از ۱۰ نفر است و باید صبر کرد تا تکلیف آن معلوم شود.

نعمتی تصریح کرد: هیات رئیسه مجلس در رابطه با این استیضاح به دنبال میانجی گری نیست؛ خودم شخصاً معتقدم یک اتفاقی افتاده و متخلفین باید تحت پیگرد قرار بگیرند و با آنها در هر رده ای حتی وزیر برخورد شود.

وی همچنین از به جریان افتادن مجدد استیضاح محمد فرهادی وزیر علوم خبر داد و گفت: پس از آنکه عده ای از نمایندگان در هفته گذشته امضاء های خود را پس گرفتند و عدد متقاضیان به زیر ۱۰ نفر رسید، اخیراً حدود ۱۵ نفر دیگر از نمایندگان مجدداً درخواست استیضاح را مطرح کرده اند که در کمیسیون آموزش و تحقیقات بررسی و تعیین تکلیف می شود.

انتهای پیام /  101
938 کلیک ها  آخرین ویرایش در پنج شنبه, 25 آذر 1395 23:44
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا