پنج شنبه, 26 مهر 1397 13:04

سهم جنوب شهر از توسعه تنها آرامستان است و سایت دفن زباله

سهم جنوب شهر از توسعه تنها آرامستان است و سایت دفن زباله
رسول فلاح

راستین آنلاین:رسول فلاح که در نشست شورای عالی بسیج ورزشکاران سخن می گفت،با بیان اینکه مجموعه عواملی دست به دست هم می دهند تا یک بحران ویا یک موفقیت شکل گیرد،افزود:برخی تصمیم گیری ها باعث شده تا جامعه کنونی ما جامعه ای افسرده باشد.

وی ازنوع نگاه هایی که اجازه شاد بودن به جامعه را نمی دهند انتقاد کرد و افزود:متاسفانه گاهی شاهد آن هستیم که خواسته یا نا خواسته  یک مسئله کوچک را به یک بحران تبدیل می کنیم و حاصل آن ایجاد تشنج در جامعه خواهد بود.

مسئول تربیت بدنی سپاه فجر با بیان اینکه شادی در شهر مرده و مردم دچار افسردگی شده اند گفت:این مایه تاسف است که برخی از فرزندان ما از انجام واجبات دینی هم فاصله گرفته اند.

فلاح در بخش دیگری از صحبت هایش به عملکرد مجموعه مدریتی ورزش و جوانان استان فارس در دو سال گذشته اشاره کرد و گفت:بدون تعارف باید گفت که دراین مدت شاهد یک رونق خاص در بخش های مختلف ورزش استان هستیم.

وی بازسازی اماکن ورزشی،توسعه زیر ساخت ها،توجه به مسایل نرم افزاری و وجود نگاه توسعه محوررا ازجمله ویژگی های حاکم بر مشی مدیریتی دردراداره کل ورزش و جوانان فارس دانست و گفت:به جرات می توان گفت که مدیرکل کنونی ورزش و جوانان فارس جزو مدیرانی است که علاقه ای به پشت میز نشستن ندارد.

فلاح به روز بودن برنامه های اداره کل ورزش و جوانان استان فارس را ازدیگر ویژگی های تیم مدیریتی این اداره برشمرد و افزود:اینکه می بینیم این اداره در حوزه نرم افزارو سخت افزاربراساس طرح آمایش سرزمینی و علم روز دنیا حرکت می کند خوشحال می شویم.

او تاکید اداره ورزش و جوانان فارس براستفاده ازچمن مصنوعی به جای چمن طبیعی راحاکی از به روز بودن تصمیمات دراین اداره دانست و گفت:علیرغم مشکلات فراوان اقتصادی اداره کل ورزش و جوانان  در فصل گذشته بیشترین کمک را به تیم فوتبال فجر شهید سپاسی کرد.

فلاح در پایان خواستار ایجاد وفاق به جای نفاق در جامعه شد و گفت:همه ما ما باید هشداری موجود در حوزه اجتماعی را ازهم اکنون جدی بگیریم.

532 کلیک ها  چهارشنبه, 17 آذر 1395 02:31
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا