فرار دختر كارتن‌ خواب از خانه به خاطر ازدواج

فرار دختر كارتن‌ خواب از خانه به خاطر ازدواج
تصویر تزیینی
  • دختر كارتن‌خواب بعد از حدود يك ماه فرار از خانه، برگشت و گفت كه ازدواج كرده است. مادري به شعبه هفتم دادسراي جنايي تهران مراجعه كرد و به بازپرس مرشدلو گفت: «دخترم نزديك به سه روز پيش از خانه بيرون رفته و هنوز به خانه بازنگشته است.

 او در تاريخ پنجم مردادماه از خانه خارج شده و ديگر به خانه نيامده است.» باتوجه به اظهارات زن، جست‌وجو براي پيدا كردن دختر گمشده آغاز شد. اما چندي پيش اين زن دوباره به دادسرا مراجعه كرد و گفت كه دخترم بعد از ٢٥ روز به خانه بازگشته است. او به بازپرس گفت: سيما بعد از اينكه به خانه آمد به من گفت كه در اين مدت با پسري ازدواج كرده است.» اين زن ميانسال درباره زندگي دخترش به بازپرس گفت: «دخترم ٣٦ سال سن دارد و مدت زيادي است كه اعتياد به مواد مخدر دارد. 

او وقتي ٢٥ ساله بود با پسري معتاد آشنا شد و بعد از مدتي هم ازدواج كرد. همين موضوع باعث شد كه او هم معتاد شود. بعد از چند سال زندگي با اين پسر دخترم تصميم گرفت از او جدا شود. اما اعتيادش ترك نشد. مدت‌ها در خانه دوستانش زندگي مي‌كرد و به خانه نمي‌آمد. به غيبت‌هايش عادت داشتم، اما اين يك سال آخر تصميم جدي گرفت كه اعتيادش را ترك كند. به خاطر همين به جلسات ترك اعتياد مي‌رفت. 

اما آنجا با پسري آشنا شد كه او هم معتاد بود. با هم رفت و آمد داشتند و مي‌دانستم كه دوست هستند، اما هيچ‌وقت قرار نبود كه ازدواج كنند. او چند روز پيش به خانه آمد و گفت كه در مدت اين ٢٥ روزي كه مفقود شده بود با اين پسر ازدواج كرده است. مادر اين دختر ادامه داد: « دخترم حتي سابقه كارتن‌خوابي هم داشته و بارها او را از داخل خيابان‌ها جمع‌آوري كرده‌ام. حالا كه با يك پسر معتاد ازدواج كرده نگراني‌ام هزاربرابر شده است.» بعد از اظهارات اين زن درباره دخترش قاضي مرشدلو دستور ختم پرونده را اعلام كرد.

581 کلیک ها  پنج شنبه, 04 شهریور 1395 09:58
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا